made in eu

Oblíbená teplá izolační sportovní bunda, nově s vynikající izolací PrimaLoft® Silver, díky které je měkčí a příjemnější než předchozí model. Vylepšená, lépe padnoucí konstrukce s raglánovými rukávy. Vrchní materiál Pertex Endurance se zesílenou ochranou z

Bundu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série DENALI" nebo zobrazit všechny bundy.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 55625.033
Barva black
Hmotnost 545 g (M)
Materiál Základní materiál: Pertex Endurance 60g/m2 (100% PAD), DWR (PFOA free, ECO friendly) Boky: Rip stop materiál 100% PES Izolace: PrimaLoft® Silver 100% PES (133g/m2)

POPIS

 • Kapuce s centrálním stahováním jako součást vysokého ochranného límce, dobře zakrývající i část obličeje.
 • Dvě dostatečně objemné hrudní kapsy, vnitřní zipová náprsní kapsa.
 • Centrální zip podkrytý ochrannou légou.
 • Ochranné garáže pro jezdce zipů.
 • Anatomické raglánové rukávy zakončené elastickou manžetou.
 • Efektní prošití materiálu v tvarovaných bocích.
 • Spodní tvarovaný okraj bundy s jednoručním stahováním.
 • Bundu lze pro transport kompresně sbalit do kapuce.
 • Na zádech efektně prošité logo DA.
 • Vyrobeno v České republice
 • Kolekce Zima 2017/18
 • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Bunda DENALI vznikala souběžně s vývojem našich ostatních izolačních bund (například bundou BELAY), které spojují podobné vlastnosti. DENALI je ale myšlena spíše jako hlavní vrchní bunda. Aby DENALI jako vrchní bunda dostatečně chránila před nepřízní počasí, použili jsme na ní odolný Pertex Endurance, který lépe zabrání průniku vody (lehký déšť, mokrý sníh). Vnitřní patentované rouno Primaloft v současnosti představuje nejlepší alternativu k nejkvalitnějším péřovým náplním. Primaloft se může pochlubit většinami skvělých vlastností peří – měkkost, stlačitelnost, izolační vlastnosti. Zároveň ale nemá téměř žádnou z jeho negativních vlastností. Primaloft nenavlhne, rychle schne, lépe se udržuje a díky standardní údržbě (běžné praní) má i delší životnost.

Kapuce má jedinou praktickou regulaci a zvýšený límcový díl pro dostatečnou obličeje. Anatomicky tvarované rukávy mají příjemné elastické ukončení. Otvory obou hlavních předních kapes jsou záměrně umístěné výš tak, aby kapsy byly dobře dostupné i při použití bundy s batohem a zapnutým bederním pásem. Na paži je praktická doplňková zipová kapsa. Právě proto, že je bunda myšlena jako svrchní, je spodní část úmyslně prodloužená, aby zabezpečovala dostatečnou tepelnou ochranu. Spodní okraj bundy je jednoduše regulovatelný. Pro transport lze DENALI jednoduše a prakticky sbalit do vlastní kapuce.

Bunda DENALI je opravdu výborná na zimu. Fakt si ji oblíbíš, protože je hned na první dojem výjimečně lehká, velmi pohodlná a zároveň funkční. V náročných podmínkách dokonale poslouží jako hlavní vrchní bunda. Pro zimní túry nebo vícedenní zimní lezení bude skvělá i v bivaku nebo při táboření. Nezklame ani při horském lyžování v období, kdy je opravdu větší zima. A navíc ti vyhoví i jako hlavní bunda při každodenním nošení, prostě aby ti nebyla kosa.

Radek Nováček

Chceš slevu?