made in eu

to máte... ...tkadleny, přadleny, švadleny...Made in EUROPE

Jsme česká firma a i když je místní textilní průmysl hodně zdecimován, snažíme se stále vyrábět i "doma". Proč tedy nezvýraznit práci českých potažmo evropských rukou.... proto jste si už koncem loňského roku v prodejnách, kde kupujete skvělé oblečení DIRECTALPINE, mohli všimnout nového označení "Made in EU".

448

Tato visačka je na většině našich produktů a označuje modely, které byly vyrobeny v některé z našich českých nebo slovenských dílen. Kdykoli to jde, používáme materiály vyrobené v Evropě. Pokud si kupujete takto označenou bundu, kalhoty, mikinu či jakýkoli jiný náš produkt, pomáháte tím i místním lidem, našim zaměstnancům, spolupracovníkům, českým dodavatelům.

451

 

Možná právě tvoje sousedka, kamarádka nebo sestra, má práci díky tomu, že si kupuješ oblečení DIRECTALPINE, které šijeme v Čechách.

 

449

 

To máte... ...tkadleny, přadleny, švadleny,pradleny ...

 

450

 

...střihačky, seřizovači, elektrikáři, skladníci...ti všichni a jejich rodiny Vám děkují za přízeň značce DIRECTALPINE a jejím produktům. 

Jeden příklad, kalhoty JOSHUA ...látka (bavlna+elastan) z tkalcovny u Frýdlantu, šicí nitě také od nás ze severních Čech, a celé kalhoty jsou ušité také zde. Krásný příklad alá Vyrobeno v Česku.

6639