made in eu

Nabídka volných pracovních míst

Firma Direct Alpine, výroba a prodej outdoorového oblečení. Jsme srdcaři a hledáme posilu do týmu:

Obchodní manažer

Nabízíme:

  • práci v kolektivu lidí, jejichž společnou vášní je outdoorový sport
  • telefon, notebook, stravenky, dovolená 4 týdny
  • lze dohodnout i částečný homeoffice,
  • možnost nejen hýřit nápady, ale především je realizovat
  • v rámci drescode roční budget na nákup firemního oblečení

Požadujeme:

  • především pozitivním vztahem k outdooru / sportu (aktivní činnost)
  • SŠ nebo VŠ vzděláním
  • praxí v obchodu, zkušeností s akviziční činností, obchodním jednáním, výborné komunikační schopnosti
  • velmi dobrou znalostí AJ a NJ (nutností je alespoň jeden, druhý lze posuzovat jako „výhodou“)
  • organizační dovedností, časovou flexibilitou (obchodní cesty)
  • nadprůměrnou dovedností práce s PC, zejména MS EXCEL

Náplň práce:

  • obchodní jednání se zákazníky
  • osobní prezentace odběratelům českým i zahraničním
  • prezentace kolekce na veletrzích v zahraničí a tuzemsku
  • akvizice nových odběratelů, trhů
  • přijímání a vyřizování objednávek
  • logistika dodávek, správa pohledávek
  • agenda korporátních zakázek
  • úzká spolupráce s marketingem

Údaje o firmě:

  • počet zaměstnanců – 19, oddělení ve firmě – vývoj, výroba, obchod, expedice
  • výroba je prováděna v kooperaci v českých firmách (90%) a v dalších zemích
  • obrat 60/40% tuzemsko/zahraničí
  • zahraničí největší odbyt Německo / Švýcarsko / Rakousko

Místo výkonu práce:

Direct Alpine s.r.o.
Kateřinská 138
Liberec XVII
460 02
Česká Republika

Životopis a příp. další dotazy směrujte prosím písemně na e-mail

Manažer výroby senior

Nabízíme:

  • práci v kolektivu lidí, jejichž společnou vášní je outdoorový sport
  • běžné benefity, např. telefon, notebook, stravenky,
  • pružná pracovní doba, možnost občasného homeoffice dle dohody
  • v rámci drescode roční budget na nákup firemního oblečení
  • roční odměny dle úspěšnosti společnosti a plnění zadaných úkolů
  • výše platu podle kvality/zkušeností uchazeče

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzděláním textilního nebo oděvního směru
  • minimálně 3 roky praxe v oboru (oděvní výroba)
  • zkušenostmi v technologii výroby a nákladů na jednotlivé technologie, materiálová znalost.
  • zkušenostmi s procesy výroby v kooperaci (CTM)
  • aktivní znalostí Aj na komunikativní úrovní vč psaného textu
  • uživatelskou znalostí MS Office (Excel, Outlook), znalost výrobního software velká výhoda
  • tahem na branku, vynikajícími organizačními, vyjednávacími schopnostmi
  • řidičským oprávněním sk. B

  • odpovědný za zpracování výrobní strategie a strategie nákupu
  • spolupráce na vývoji nových modelů, výběru materiálů apod
  • účast na veletrzích za účelem hledání výrobních kapacit, nových dodavatelů a materiálů
  • zpracování výrobního plánu pro dané období, Průběžná kontrola plnění plánů,
  • přímá spolupráce a řízení logistiky s dodávkami hotového zboží, komponentů, materiálů
  • zastupování společnosti na při jednáních s dodavateli, cenová jednání
  • plná odpovědnost za výběr seriózních a především nejvýhodnějších dodavatelů
  • sledování aktuálního stavu termínů dodávek všech vstupů a samotné výroby
  • odpovědnost za hledání úspor v nákupu a v samotné výrobě
  • plná odpovědnost vedení zhruba 4 přímých podřízených

460 02