made in eu

Oblíbená teplá izolační sportovní bunda, nově s vynikající izolací Climashield HL (102 gr/m2). Izolace, dobře známá také z kvalitních spacích pytlů, vykazuje mnohem lepší tepelný odpor než ostatní syntetická rouna. Vrchní materiál je pertex Endurance se z

Bundu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série DENALI" nebo zobrazit všechny bundy.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 54970.033
Barva blue
Hmotnost 536 g
Materiál Pertex Endurance 60 g/m2 (100% PAD), DWR finish (PFOA free, ECO Friendly), Insulation: Climashield HL 102 g/m2 (100% PES), Made in USA

POPIS

 • Kapuce s centrálním stahováním jako součást vysokého ochranného límce, dobře zakrývající i část obličeje.
 • Dvě dostatečně objemné hrudní kapsy, doplňková zipová kapsa na rukávu a vnitřní zipová náprsní kapsa.
 • Zipové vstupy kapes podkryté membránou.
 • Centrální zip podkrytý ochrannou légou.
 • Ochranné garáže pro jezdce.
 • Anatomické rukávy zakončené elastickou manžetou.
 • Spodní tvarovaný okraj bundy s jednoručním stahováním.
 • Bundu lze pro transport kompresně sbalit do kapuce.
 • Vyrobeno v České republice
 • Kolekce zima 2015-16
 • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE TOP FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Bunda DENALI vznikala souběžně s vývojem našich ostatních izolačních bund (například bundou BELAY), které spojují podobné vlastnosti. S tím, že DENALI je myšlena spíše jako vrchní hlavní bunda. Proto, aby DENALI jako vrchní bunda perfektně chránila před nepřízní počasí a zajistila ti co nejlepší ochranu, použili jsme na ní odolnou ripstovou tkaninou s membránou, která zabrání průniku vody (déšť, mokrý sníh).

Vnitřní patentované rouno Primaloft Sport (vyvinuto v USA) v současnosti představuje nejlepší alternativu k nejkvalitnějším péřovým náplním. V DENALI je rouno 130gr. Primaloft se může pochlubit většinami skvělých vlastností peří – měkkost, stlačitelnost, izolační vlastnosti. Zároveň ale nemá téměř žádnou z jeho negativních vlastností. Primaloft nenavlhne, rychle schne, lépe se udržuje a díky standardní údržbě (běžné praní) má i delší životnost. Kapuce s ochranou membránou má jedinou praktickou regulaci a zvýšený límcový díl pro dostatečnou obličeje. Ramena a horní část rukávů jsou bez přestřihů a sešití, takže do nich neproniká voda. Anatomicky tvarované rukávy mají příjemné elastické ukončení. Otvory obou hlavních předních kapes jsou záměrně umístěné výš tak, aby kapsy byly dobře dostupné i při použití bundy s batohem a zapnutým bederním pásem. Na paži je praktická doplňková zipová kapsa. Právě proto že je bunda myšlena jako svrchní, je spodní část úmyslně prodloužená, aby zabezpečovala dostatečnou tepelnou ochranu. Spodní okraj bundy je jednoduše regulovatelný. Pro transport lze DENALI jednoduše a prakticky sbalit do vlastní kapuce.

Bunda DENALI je opravdu výborná na zimu. Fakt si ji oblíbíš, protože je hned na první dojem výjimečně lehká, velmi pohodlná a zároveň funkční. V náročných podmínkách dokonale poslouží jako hlavní vrchní bunda. Pro zimní túry nebo vícedenní zimní lezení bude skvělá i v bivaku nebo při táboření. Nezklame ani při horském lyžování v období kdy je opravdu větší zima. A navíc ti vyhoví i jako hlavní bunda při každodenním nošení, prostě aby ti nebyla kosa.

Radek Nováček

Chceš slevu?