made in eu

Společně s kalhotami PATROL jde o dlouhodobě nejprodávanější a našimi zákazníky nejlépe hodnocené kalhoty DIRECTALPINE. Pevné, velmi odolné a pohodlné kalhoty s technickými doplňky. Použitý strečový materiál zabezpečuje komfort nošení. Ideální univerzální kalhoty pro nejširší spektrum outdoorových aktivit i běžné nošení. Skvělý poměr komfortu, velmi dlouhé životnosti a užitné hodnoty vůči ceně. Maximální hodnota za dobrou cenu, kalhoty na dlouhá léta.

Kalhoty jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série MOUNTAINER" nebo zobrazit všechny kalhoty.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 54053.035
Barva black/black
Hmotnost 640 g (L)
Materiál Base: abrasion resistant fabric 60 % PAD-Polyamide + 40 % stretch PES-Polyester, DWR (PFOA free, ECO friendly), DuPontTM Sorona® contains 37 % renewably sourced ingredients by weight Reinforcements (knees, back, bottom rims): Cordura® 100% PAD-Polyamide, DWR (PFOA free, ECO friendly)
Střih men (REGULAR FIT)

POPIS

  • Poutka pro připnutí šlí.
  • Dvě zipové kapsy, jedna doplňková zipová kapsa na stehně, jednochuchá boční.
  • Vyztužení kolen, zadního sedu a spodního vnitřního okraje nohavic (Cordura).
  • Poklopec se dvěma protisměrnými zipy.
  • Anatomicky tvarovaná kolena.
  • Spodní okraj nohavic s vnitřním klínkem, regulace šířky.
  • Na zimu 2018/19 objednali: BIKE SPORT Chrudim - FOR CAMPING Praha - HANIBAL Brno - HANIBAL Praha Korunní - HANIBAL Praha Senovážné - K3 SPORT Žďár nad Sázavou - OUTDOOR A SPORT Slavičín - OUTLAND Lučenec - PRIME SPORT Šumperk - VIVAT SPORT Valašské Meziříčí - ZAKLADNÝ TÁBOR Vrútky
  • Kolekce ZIMA 2018/19
  • Vyrobeno v Evropě
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Kalhoty MOUNTAINER jsou stálicí a jedním z hlavních bestsellerů naší kolekce. Jsem si jistý, že je určitě dobře znáš z vlastní zkušenosti, nebo je minimálně vídáš na lidech kolem sebe. Narazíš na ně, když vyrazíš do skal, na výlet po Šumavě, když jdeš hřebenovku Krkonoš, Jeseníků, kam se jen podíváš… Najdeš je všude. Lidé je znají, mají je rádi a nosí je do úmoru.

Proč to tak je? Jsou to prostě pohodlné a přitom odolné kalhoty s velice dobře padnoucím střihem, které použiješ na všechno. Za ta léta, co ti budou poctivě sloužit, je vezmeš do města, na výlety i na sport. Po pár rocích, to už budeš mít ve skříni nové, je budeš tahat už hlavně na ten sport a nakonec si je necháš jako pohodlné montérky na práci, nebo lezení ve spárách. Ale stejně je Tvá družka, ještě dřív, než Tě donutí je vyhodit, ozdobí na Tvoje naléhání rozsáhlou sbírkou záplat. Protože jak si my chlapi něco oblíbíme, vzdáváme se toho jen těžko. Odolný materiál, z kterého jsou vyrobeny, je na kolenou, zadním díle a vnitřním okraji nohavic vyztužen ještě více odolnou Cordurou. Dvě hlavní kapsy, které jsou uzavíratelné zipem, jsou doplněné jednou zipovou kapsou na pravém stehně. Šířku spodního okraje nohavic je také možné regulovat pomoci suchého zipu a zamezit tím, aby se např. kamínky či další nečistoty dostaly do bot.

Popravdě řečeno, jsem na MOUNTAINERy velmi pyšný. Jsou s námi od úplného začátku firmy a, i když v průběhu času prošly několika změnami, jsou to pořád ta nejoblíbenější kaťata, která máme v nabídce.

Radek Nováček

Chceš slevu?