made in eu

Ochranné sportovní lehké kalhoty jednoduššího technického střihu. Lehký, funkční materiál. Pohodlný střih neomezující pohyb, ideální pro horské a sportovní lezení, ferraty nebo těžší treking. Jsou ale velmi často využívané pro jakékoli aktivity od kola, t

Kalhoty jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série KAISER" nebo zobrazit všechny kalhoty.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 53947.029
Barva red
Hmotnost 360 g
Materiál Base: Rip-stop elastic fabric - 94 % PAD + 6 % Spandex (PUR), with Wicking Finish Knee support: 74 % PAD + 13 % PES + 13 % PU

POPIS

  • Elastický pas, regulovatelný páskem.
  • Dvě přední zipové kapsy.
  • Rozdílné polohování strečových dílů zaručuje vysokou pohyblivost.
  • Na kolenou a ve spodku nohavic vsazeny panely z oděruvzdorné tkaniny.
  • Spodní okraj možno regulovat.
  • Vyrobeno v České republice
  • Kolekce zima 2015-16
  • Na zimu 2015-16 objednali: ALPSPORT Brno - FLIN SPORT Chrudim - PAVOUCI Kolín
  • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Kalhoty KAISER jsem již před lety navrhl jako lehké lezecké kalhoty technického střihu. Od té doby jsem je již výrazně přepracoval do současné vychytané podoby. Kalhoty výborně sedí a dovolí ti volný pohyb nohou, jak při lezení, tak turistice, VHT nebo jakékoli podobné aktivitě. Přidáním oděruodolného kevlarového materiálu v oblasti kolen, vnitřní části nohavic a lemů kapes jsou navíc výrazně odolnější, v těchto namáhaných partiích prostě víc vydrží, mají delší životnost.

Pokud sháníš kalhoty primárně na lezení, oceníš přiléhavý střih a elasticitu materiálu společně se zvýšenou ochranou nejvíce namáhaných částí kalhot. Tento zesílený materiál na kolenou je také elastický a umožňuje výbornou volnost pohybu. Pokud vezmeš kalhoty na kolo, nebo treking, prostě jakoukoliv aerobní aktivitu, při které se zpotíš, oceníš vysokou paropropustnost materiálu a jeho schopnost přiměřeně rychle schnout. Což se hodí, i když tě třeba ze skal spláchne bouřka. Než objednáš druhé pivo v hospodě, kalhoty už jsou pomalu suché.

Celkově se dá říct, že KAISERY jsou ideální jednoduché, lehké kalhoty na široké množství outdoorových aktivit za skvělou cenu. Použiješ je v podstatě během celého roku, ať už při lezení venku nebo na překližce. Výborné na kolo, na běžky, či jen na pohodové toulání přírodou. A celou tu dobu se v nich budeš cítit a vypadat výborně.

Radek Nováček

Chceš slevu?