made in eu

Extrémně lehká a velmi dobře sbalitelná záložní bunda. Příjemný elastický materiál. Jednoduchý pohodlný střih v kombinaci s funkčním materiálem a refl exními detaily – to vše tvoří důležitou univerzální ochrannou bundu. Díky vynikající větruodolnosti vám

1. Vyberte barvu

Bundu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série TORNADO" nebo zobrazit všechny bundy.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 54326.30
Barva anthracite/black
Hmotnost 160 g
Materiál Extrémně lehký materiál Made by Toyota Tsusho (Japan), 100% PAD (40 g/m2), double rip-stop, DWR (PFOA free, ECO Friendly)
Střih unisex

POPIS

  • Kapuce s dvojitou regulací jako součást límce, dostatečně velká i přes přilbu.
  • Praktická hrudní kapsa, celou bundu lze do ní sbalit.
  • Jednoruční stahování tvarovaného spodního okraje.
  • Anatomicky tvarované rukávy s jednoduchým ukončením do gumy, prodloužená délka a pružnost materiálu umožňuje přetáhnout rukávy a tím dobře chránit i dlaně.
  • Reflexní detaily a logo pro noční identifi kaci.
  • Zipy YKK
  • Vyrobeno v České republice
  • Kolekce léto 2016
  • Na léto 2016 objednali: HUDY SPORT Praha Dejvická
  • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Nedá mi to, ale musím se podělit o ohromně překvapující pocity z téhle věci - už rok testuji první prototyp naší bundy TORNADO. Lehoučká, fakt pohodlně střižená, odolný elastický matroš. Prostě pohodlná bunda na všechny aktivity. Ze šatníku jsem vyřadil většinu lehčích softshellů, tahle bunda mi teď nahrazuje veškeré staré pertexky, softshellky, prostě univerzální záležitost v nové funkčnosti. V Directalpine jsme ji původně dělali pro japonský trh, kde je tento typ bund velmi žádaný a já už rozumím tomu proč. Japonci jsou prostě techno-nadšenci, jak na elektronické blbůstky, tak na hi-tech materiály ve všech oborech. Používám jí už celý rok – a nemůžu si ji vynachválit, hlavně díky materiálu. Strečový, přitom slušně odolný. Tahám jí jako celoroční záložku na kole, v zimě na běžkách a skialpech přes vlněné prádlo nebo slabý fleece, úplně stačí. V letních horách parádní záložní bunda, když je slušná předpověď a potřebuju jenom něco ultra lehkýho pro případ zatmění nebo nečekaného ochlazení. Lehká, v báglu nezabírá žádné místo, nacpu jí někam mezi lezecký krámy a vůbec o ní nevím až do chvíle kdy jí potřebuju. Upřímně doporučuji. Spokojeni budete jak vy, klasici, kteří máte rádi klasický lehký neprofuk – a v tomhle případě bude pro vás lehký strečový matroš úplně nová dimenze. A i inovátoři a moderní horští žraloci budete nadšeni střihem, pohodlím a minimální váhou. Mrkněte o pár řádek výše, tam najdete české prodejny, kterým jsme ji dodali a můžeš ji vyzkoušet na vlastní kůži. Rozhodně to za to stojí, budete určitě nadšeni tak jako já !

Radek Nováček

Chceš slevu?