made in eu

Zimní kolekce DIRECTALPINE 2010-2011

V aktuální zimní kolekci najdete spoustu zajímavých novinek outdoorového oblečení DIRECTALPINE, které oceníte ať už na svých putováních zimními horami, při lezení ledopádů či v nadcházejících plískanicích velkoměst. Náš tým pro Vás během léta připravil novou kolekci a Vy si tak pro svá dobrodružství můžete vybrat z naší nabídky – ať už se bude jednat o tradiční a osvědčené modely, se kterými máte vlastní zkušenost, anebo o zcela nové modely, kterými se snažíme DIRECTALPINE posunout dál, vždy si buďte jisti tím, že naším mottem je maximální funkčnost a snaha o dokonalé technické outdoorové oblečení.
 
Nejočekávanější novinkou naší kolekce je inovovaná bunda TRANGO (nyní 100% ochrana proti vodě, všechny švy jsou podlepené). Ve spolupráci s italským  Ski Trabem jsme pro milovníky skalpu připravili bundu SUMMIT a kalhoty CASCADE a pro více sportovní pojetí pak kalhoty SNOWTRAIL. Inovací prošel i velmi oblíbený model GLIDER (nově s lehkou kapucí v límci), pro dámy pak máme nový model TANAMA (softshell s pevnou kapucí). Ke kalhotám PATROL, které jsme v létě začali vyrábět v rozšířené a zkrácené podobě, přibyly inovované kalhoty BADILE. Nově najdete u bundy TRANGO, SHIVLING a GLIDER velikost XXXL. Další novinky najdete v přímo v e-shopu.
Opět jsme dál!  A to také díky vám!!! Jsme tu pro vás. Děkujeme a těšíme se na setkání s vámi na lyžích, horách, skalkách, prostě venku v přírodě. Užívejte podzim a zimu společně s DIRECTALPINE.
Team Direct Alpine s.r.o.
Chceš slevu?