made in eu

PEMI OUTDOOR SPORT

Firma PEMI OUTDOOR SPORT vznikla v prosinci roku 1999 v 1.patře nově otevřeného polyfunkčního domu na ulici Palackého v Rožnově pod Radhoštěm na ploše 72 m2. V současné době se naše prodejna rozprostírá na ploše 170 m2.

Od založení se specializujeme na prodej kvalitního outdoorového vybavení od domácích i zahraničních výrobců. U nás nakoupíte prakticky vše, jak pro vysokohorskou turistiku a horolezectví, tak i pro kampování a pobyt v přírodě v létě i v zimě.

Držíme skladem pro uvedené aktivity široký sortiment zboží jako jsou stany, spacáky, bivakovací pytle, karimatky, alumatky, samonafukovačky, batohy, trekovou a lezeckou obuv, sandály, úvazky horolezecké i pracovní, viaferratové sety, karabiny, blokanty, vklíněnce a frendy, lana pracovní i dynamická, repšňury, smyčky, popruhy, mačky, cepíny, přilby horolezecké i lyžařské, hole trekové i nordic walking, krokoměry, vařiče, nádobí, příbory, termosky, svítilny, čelovky, krokoměry, brýle, sněžnice, skialpové vázání, tulení pásy, lepidla, lavinové vyhledávače, sondy a lopaty, hodinky, nože a další …

Najdete u nás i vybavení pro zimní sporty, jako je běžecké a sjezdové lyžování, něco málo i pro skialpinismus.

  • PEMI OUTDOOR SPORT
  • PEMI OUTDOOR SPORT
  • PEMI OUTDOOR SPORT

Přijďte se podívat k nám na “valachy“. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí a vysvětlí, co dané vybavení umí a k čemu je který materiál vhodný.

web>>>