made in eu
22.09.2021

O kolekci

V aktuální zimní kolekci najdete spoustu zajímavých novinek outdoorového oblečení Direct Alpine, které oceníte, ať už na svých putováních zimními horami, při lezení ledopádů či v nadcházejících plískanicích velkoměst. Při náročných aktivitách v horských podmínkách, pro expediční nasazení a další extrémní akcích. Zároveň minulá zima mnohým nováčkům(začátečníkům) ukázala, že skialpy jsou skvělá zimní aktivita. Proto i náš (focus) šel tímto směrem a šli jsme naproti zákazníkům modely z „rodiny“ Alpha jako je například inovovaný model Alpha Jacket, Active, Bora Lady, Logan Alpha a Alpha Skirt. 

Stále se držíme naší „direcťácké DNA“, proto je maximální funkčnost a vytvoření dokonalého technického oblečení na prvním místě!  Stejně tak držíme i nadále cíl výroby v Evropě, využívání ekologičštějších materiálů.

Zodpovědnost k životnímu prostředí v posledních letech v Direct Alpine dostala do popředí zájmu. Zhruba třetina zimní kolekce 20/21 je již vyrobena z recyklovaného materiálu a tento trend při vývoji kolekce Direct Alpine každoročně stoupá!

Užijte si novou kolekci Direct Alpine Zima 2021 a hodně štěstí v plánování vašich outdoorových aktivit.

Rubriky