made in eu

Nová zimní kolekce DIRECTALPINE

Tyrkysově modré ledovcové jezero. Barva bystřiny při jarním tání. Sytě žluté jarní pryskyřníky rostoucí přímo z jejích břehů. Obzor zalitý nízkým sytě žlutým zimním sluncem. To jsou barvy, které nás provází na toulkách po horách, při výletech do přírody. Máme je spojené se sluncem a ledem, horami nádhernými zimními zážitky. Mají zkrátka místo v našich srdcích. A právě proto tyto barvy dominují v nové zimní kolekci DIRECTALPINE.

1065

Najdete v ní celou řadu nových modelů i inovovaných bestsellerů. Od modelů pro skutečné specialisty až po produkty určené nejširší outdoorové veřejnosti.

Inovací tak prošel úspěšný horolezecký hardshellový komplet DEVIL ALPINE. Je střihově vylepšený a ještě atraktivnější díky novému velmi odolnému strečovému materiálu (vyvinutý společně s TORAY Japan). Inovovaná je i bunda SUMMIT, která tak ještě lépe splňuje nároky pro využití při aerobních aktivitách – skilapinismus, VHT, MTB….. Novinkami jsou hardshellový anorak INUIT či bundy BREVENT A GOUTER

1080 1079 1081 1082

Rok od roku jsou nejen u nás, ale i za hranicemi, úspěšnější naše kalhoty. Inovací vznikly Cascade Plus - ještě vylepšené, s maximálním důrazem na funkčnost a nízkou hmotnost. Všechny modely jsou perfektně barevně sladěné a i černé a šedé verze jsou oživeny alespoň malým barevným detailem.

Přijměte pozvání k prohlídce Váš Directalpine Team

vstupte