made in eu

DIRECT ALPINE vybavuje České horské vůdce

Čeští horští vůdci se spoléhají na oblečení od firmy DIRECT ALPINE. Stránky asociace 15078

Bunda ALPHA Kalhoty CASCADE PLUS
15084 15083
15079

15077

Bunda Alpha je lehká a skvěle sbalitelná izolační bunda. Vyniká výborným poměrem hmotnosti/hřejivosti a extrémní prodyšnosti - díky moderní izolaci Alpha - od výrobce Polartec. Tato izolace umožňuji použití bez podšívky a i díky tomu je bunda také velice lehká a skladná. Anatomický střih v kombinaci s funkčním materiálem tvoří skvělou záložní izolační bundu vhodnou zejména pro aerobní aktivity. Díky vynikající větruodolnosti Vám zajistí ochranu v nepříznivých klimatických podmínkách, minimalizuje ztrátu tělesné teploty. Jasná volba pro horolezectví, skialpinismus, ale i pohodové výlety a jakékoli běžné outdoorové aktivity.


Kalhoty CASCADE PLUS jsou bestsellerem naší kolekce. Jedná se o velmi pohodlné, propracované celoroční kalhoty pro nejširší záběr outdoorových aktivit. Naprosto univerzální kalhoty, skvěle použitelné pro treking, horolezectví, lezení, turistiku, kolo i každodenní nošení. Hybridní konstrukce kombinující několik druhů materiálů důmyslně umístěných tak, aby byly kalhoty výborně prodyšné, odváděli pot od těla a zároveň byly odolné proti mechanickému opotřebení (odolný materiál Cordura na kolenou a spodním okraji nohavic) a proti větru. Díky jemnému fleecovému materiálu na vnitřní straně jsou kalhoty velmi dobře použitelné po celý rok (nejsou úplně vhodné do vysokých letních teplot, zde je lepší zvolit například odlehčenou variantu CASCADE LIGHT). Anatomicky přesný střih umožňuje naprosto volný pohyb.

Bunda MISTRAL
15085 15081

Bunda MISTRAL - řešení pro všechny skialpinisty, horolezce, turisty...zkrátka pro všechny, kdo ocení odolnou, prodyšnou a lehkou "softsehllovou" bundu. Hybridní konstrukce bundy kombinuje 2 druhy materiálu - odolný (Cordura) a prodyšný strečový materiál. Díky tomu se bunda hodí na celou řadu outdoorových aktivit. Výborný anatomický střih nijak nebrání v pohybu. Praktické velké měchové hrudní kapsy (mapa, GPS, skialpové pásy, rukavice...). Lehká kapuce sbalitelná do límce je vhodná pro nošení pod přilbou. Reflexní šití v bocích a na rukávech.