made in eu

Soutěž s Adventurou

Ve spolupráci s CK ADVENTURA jsme si pro vás připravili soutěž, která bude probíhat od 20. ledna do 20. února. Stačí nakoupit na našem eshopu directalpine.cz a do poznámky k objednávce napsat soutěž Adventura 2023 a budete zařazeni do soutěže.


O co se hraje?

O co se hraje?

1. místo - Dárkový poukaz na zájezd od CK Adventura v hodnotě 10 000 Kč, který bude možné uplatnit v průběhu roku 2023. 

2. místo - Izolační bunda ALPHA ACTIVE - vysoce funkční bunda je povinností pro každého vyznavače aktivního pohybu. Ocení ji zejména skialpinisté, běžkaři, lezci a vysokohorští turisté.Vysoce technický hybridní model využívá koncepce ochrany a zateplení středu těla lehkým materiálem Pertex Air s extrémně prodyšnou izolací Polartec Alpha.

3. místo - Rukavice ALPEN MITT - Tříprstové, mémbránové rukavice se syntetickou izolací a vnitřním rychleschnoucím materiálem jsou jasnou volbou pro vaše horolezecká dobrodružství.


 


O CK ADVENTURA

O CK ADVENTURA

 Adventura je cestovní kancelář, která se specializuje na poznávací zájezdy a aktivní dovolenou po celém světě. Nabízí širokou škálu destinací, od exotických tropických ostrovů až po oblíbené turistické a horské lokality. Kromě klasických poznávacích zájezdů nabízí Adventura také aktivní dovolenou s možností sportovního vyžití, jako je cyklistika, treking a dnes i stále populárnější skialpinismus.

Všechny zájezdy a sportovní kurzy jsou vedeny zkušenými průvodci či horskými vůdci, kteří dbají nejen na jejich bezpečnost, ale s chutí dokáží klientům zprostředkovat zajímavé informace o navštívených místech, místní kultuře a zvycích.

Adventura také nabízí možnost sestavení individuálního zájezdu na míru, kdy si cestující mohou vybrat destinaci, délku pobytu a aktivity dle svých představ.

Podmínky soutěže

Podmínky soutěže

Podmínky pro účast v soutěži s Direct Alpine a CK ADVENTURA:

1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zakoupí v období od 20. 1. 2023 do 20. 2. 2023 libovolný produkt na eshopu directalpine.cz a do poznámky přidejte text - soutěž adventura 2023. Podmínkou účasti soutěže je uzavření kupní smlouvy a zaplacení zboží dle všeobecných obchodních podmínek eshopu directalpine.cz.

2. Hlavní výhrou je skialpový zájezd v hodnotě 10 tisíc korun od cestovní kanceláře Adventura (Výhrou nemohou být hrazeny doplňkové služby na zájezdu, pojištění, víza, nadstandardní ubytování apod.). Druhý vítěz dostane bundu Alpha Active, třetí výhrou jsou rukavice ALPEN Mitt. Ze soutěžících budou vybráni 3 výherci.

3. Soutěž probíhá od 20. 1. 2023 do 20. 2. 2023. Vyhlášení hlavních cen proběhne začátkem března 2023. Vyherci budou vybráni ze soutěžících, kteří se soutěže budou účastnit. Výsledky soutěže najdete nejpozději 10. 3. 2023 na stránkách www.directalpine.cz. Výherce budeme za účelem převzetí cen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Pořadatelé soutěže si vyhrazují právo na změnu podmínek soutěže.