made in eu
14.08.2017

Šortky TRIP - test

TRIPY – to nejsou „jenom“ letní šortky 

Osobně nemám moc rád zimu. Je během ní většinou moc zima. A po pravdě řečeno nemám příliš rád ani léto, až moc často bývá dost vedro. Dobře funguju při teplotě mezi 17-22 °C, takových dnů je ale v roce málo, takže dělám co můžu, abych tenhle teplotní interval trochu rozšířil. 

10502

No, léto je to asi spíš horší – ve vedrech se prostě někdy už nedá víc svléknout. A ten ulepený pocit po celém těle. Horko k zbláznění, člověk už neví co na sebe, teda už není co svléknout. Já osobně taková vedra fakt nemám rád, a vždycky jsem dost řešil oblečení do těch nejostřejších hiců. Mám doma plnou skříň různých šortek, ¾ kalhot, lehkých košil, funkčních trik, prostě všechno možné. 

Triček a letních košil je všude spousta, to se dá vybrat. Ale se šortkami je to horší. A na ty nejlepší kraťasy jsem si musel počkat až do loňska. Z dílny DIRECTALPINE „vypadlyvelmi lehké a velmi jednoduché letní šortky. Žádné zbytečnosti, nic navíc, prostě lehkost, jednoduchost, skladnost, rychlé schnutí...a ....pozor.... navíc velká vychytávka - rozepínání po celé délce šortek! Nevím, proč to u nás ještě nebylo k sehnání, protože je to skvělá věc. Jak prosté, milý Watsone. 

10503

Na obou stranách je dlouhý zip, šortky můžeš odspodu rozepnout, buď jen o kousek, pro trochu lepší větrání, nebo pohodu při chůzi do kopce, anebo po celé délce a udělat si z nich skoro až sukni : ) A to pak luftuješ parádně. Je to fakt skvělá věc, když v horách funím s batohem do kopce, pot ze mě lije, tak prostě naplno otevřu tyhle „větráky“ a hned je větší pohoda. 

10506

10507Šortky přitom vypadají celkem civilně, jednoduše, můžu je vzít i do práce nebo do města, ale jejich hlavním posláním je „pořádná práce“ v letních horách – když je vedro na padnutí, tak jsou tím jediným, co chci kromě trička brát na sebe. Neboj se jejich zdánlivé jednoduchosti, tak jsou prostě udělané – funkční, jednoduché, jako kolo – taky se to ujalo. Tak jsou vymyšlené. Jedna kapsička na zip – na drobné, na klíče, mobil atd. Jednoduchý pásek a hlavně to vychytané odvětrávání na obou stranách, to je prostě bomba! 10508

Materiál rychle uschne, je lehkoučký, ani nevíš, že máš něco na sobě. V létě je běžně používám jako plavky

Nikde nic nepřekáží, nic nevadí, nic zbytečného. 

TRIPy upřímně doporučuju, nosím je už třetím rokem a nemohu si je vynachválit. V létě je to asi nejvíce opěvovaná část mého šatníku, mrkni na ně, třeba to bude i tvoje výhra. 


Ondra Neuman 


P.S.  10511i tyhle šorkty vyrábíme samozřejmě u nás „doma“, v Čechách, našima rukama. Dáváme práci našim švadlenkám, staráme se o zaměstnance, myslíme ekologicky, prostě pracujeme maximálně zodpovědně, snad to také oceníš. 

10509

P.P.S. k tomu chvalozpěvu na TRIPy...buďme k sobě upřímní, samozřejmě jsou dny, kdy ani celopropínací kraťasy to vedro dostatečně nekompenzují a prostě musíme přistoupit k alternativnímu řešení.... : )

10510

Rubriky