made in eu
15.09.2017

Rukavice EXPRESS PLUS - test

10701

Bez nich už ani ránu!

Tohle známe každý – první zimní mrazíky, deště, první sníh, nebo tu listopadovou slotu. Vracíš se z kola, z běžek, smráká se, je už zima. Prsty v propocených rukavicích zebou, ve sjezdu to až kouše bolestí. A to je přesně čas pro absolutní vychytávku v oblasti rukavic – integrovaný neprofuk nepromokavý převlek na EXPRESS PLUS rukavicích.


Takže: potřebuji nové rukavice! A pokud možno na všechno.

10692

Tato recenze je přímo od zdroje, po několikaletém nošení:  Nosím, tahám, testuji, drásám svoje první EXPRESS PLUS už od jejich prvního direkťáckého provedení, vlastně od jejich batolete. 

A s čistým svědomím posílám dál tuhle depeši: *  EXPRESS PLUS  * SKVELE PADNOUCI  RUKAVICE  * NA VSECHNO * OKAMZITE KOUPIT * STOP * CUS * ONDRA * 

Víc by k tomu nebylo potřeba říct, ale nedá mi to, tak aspoň telegraficky:
  • Po více než dvou letech hodně intenzivního používání jsou skoro jako nové, mrkni na fotky níže. 
  • Fantasticky padnou na ruce, do těch vklouznu vždy jak do peřinky, úplně se na to ráno těším, když sedám na kolo a jedu do Directu. 
  • Integrovaná pláštěnka – skvělá vychytávka – tenký nepromokavý převlek je schovaný v manžetě na zápěstí, nijak nepřekáží ani nevadí a jakmile začne pršet, anebo se hodně ochladí, tak ho prostě vytáhnu a přetáhnu přes prsty.  Tohle je prostě pecka, kolikrát už mi to zachránilo kůži z kola ve studeném říjnovém lijáku, nebo na běžkách, kdy na nočním lyžování spadne teplota o deset stupňů a prsty už to prostě nedávají. Jak na déšť, tak jako záloha proti chladu, fakt skvělé řešení. 10702 10703
  • Zesílená a polstrovaná dlaň, anatomicky tvarované. 10694
Z hlediska použití – kolo, běžky, skialpy, jakýkoli pohyb po horách, v outdooru. Univerzální model na všechno. Dlouhá životnost, nejlepší rukavice, co jsem kdy měl na rukou. Teplotně komfort od +20 °C až po nulu úplně v pohodě, na běžkách nosím až do -10 °C, tam je člověk vytopí tou prací.

 

  • Detaily – zakončení prstů, usnadňuje obsluhu dotykových displejů. 10693
  • Vyztužení okraje rukavice – rukavice se velmi snadno natahují na ruce a toto exponované místo se díky tomu neodírá.  10695

S tímhle kouskem Ti garantuji naprostou spokojenost jak na posledních podzimních cyklo vyjížďkách, tak na prvních skialpech, běžkách, prostě celý rok.

Ondra Neuman

 

 

 

 

 

Rubriky