made in eu
10.04.2023

Climbing Series Léto 2023

 • Mikina HOODIE TECH

  Funkční volnočasová mikina s kapucí a velkou přední kapsou je navržena pro každodenní nošení a zároveň dobře poslouží jako druhá funkční vrstva. Jednoduchý design je vkusně doplněn stylovým prvkem v podobě vysokého anatomického límce. Měkký, výrazně strečový materiál zaručuje vysoký komfort při nošení, na vnitřní straně nalezneme kostičkovou strukturu která napomáhá odvodu vlhkosti od těla při sportovní aktivitě. Mikina je vhodná na každodenní nošení, ale své příznivce si nalezne pro veškeré outdoorové aktivity.

 • Kalhoty CAMPUS 3/4

  Lezecké 3/4 kalhoty moderního asymetrického designu vycházející z modelu Campus. Anatomicky přesný střih s krokovým klínem a tvarovanými koleny se společně s použitým komfortním lehkým a elastickým materiálem a také široké gumě v pasu starají o maximální pohodlí majitele při jakékoliv outdoorové aktivitě. Kalhoty jsou vhodné jak na lezení a bouldrování, tak i na další sporty v přírodě, turistiku a v neposlední řadě i na každodenní volnočasové nošení.

 • Šortky CAMPUS Short

  Lezecké šortky doplňují naši rodinu Campus.Přesný střih s krokovým klínem se společně s použitým komfortním, lehkým a elastickým materiálem a také širokou gumou v pase starají o maximální pohodlí majitele při jakékoliv outdoorové aktivitě. Hlavní určení tohoto produktu je lezení a bouldrování, ale komfortně poslouží také při turistice či každodenním volnočasovém nošení.

 • Šortky SOLO

  Lezecké šortky přinášejí maximální pohodlí nejen při lezení. Díky použití komfortního lehkého a elastického materiálu a skvěle padnoucího střihu s gumou v pase nepřekážejí pod sedacím úvazkem a dovolují se maximálně soustředit na výkon. Atraktivní kontrastní barevné detaily a skvělý poměr cena/výkon z nich činí perfektní produkt pro jakékoliv aktivity v horkých letních dnech.

 • FLASH

  Velmi příjemné triko módního přiléhavého střihu s atraktivními, velmi propracovanými lezeckými motivy na hrudi. Kvalitní úplet s příměsí Lycra. Skvělé jak na lezení, tak na každodenní nošení.

Rubriky