made in eu
06.12.2016

Cascade Plus - Postalm Arena am Wolfgangsee

5985

"Momentálně sem z Cascade tak unešen, že mountainery zůstanou na ramínku, tak do května než se oteplí :-D. Je v nich úplně peckózní hřejivý komfort. Od podzimu do jara je určitě nesundám.

5987

"Člověk díky těm materiálům z čeho jste je udělali ani neví že je má na sobě a přitom se cítí jak doma na gauči s hřejivým krbem za prdelí. :). 5990

"Můžu teď po víkendu trekování v cca 20-50cm sněhu a závějích při teplotách okolo -6C povědět, že i v těhle podmínkách pecka i když se člověk zastaví."

5992"Po 5hod téměř neustálého ponoření nohavic ve sněhu kalhoty suché a vůbec nepromočené ani po sněhu vystavenému na sluníčku po válečkách ve sněhu, focení v leže, pádech a podobně."

5991

"Měl sem tedy návleky abych prošlapával horší cestu Verče, ale i tak si Verča lítala stejně kde chtěla a válela se s telefonem ve sněhu kvůli fotkám :-D A tedy jen u Verči kalhoty za pár centimetrů spodních lemů nohavic vlhké, ale to jen pravděpodobně díky rosnému bodu - úniku tepla z bot vzhůru a následnému povolování sněhu po delší dobu působení tohoto vlivu."  

5988"Týden před odjezdem do Rakouska jsem narychlo objednával Cascady i pro Verču, která mi právě neustále po cestě opakovala "to je jak kdybych na sobě neměla žádné kalhoty, to je boží" byla z nich úplně unešena."

5989

5993

5994

Za parádní fotky a autentický komentář děkujeme Lukáši Rešlovi a Verče :-).

Rubriky