made in eu

Ultra lehká záložní bunda Cyclone lady je nezbytným společníkem pro horská dobrodružství v pojetí fast and light.Při hmotnosti necelých 180 g, lehce sbalitelná do kapuce a pomocí gumičky snadno umístitelná do ruky, je určená pro běh za nepříznivého počasí, vysokohorskou turistiku, trail-running, cyklo výlety a i skialpinismus. Díky špičkovému materiálu Gelanots ochrání proti větru i dešti a zároveň je vysoce prodyšná. Jednoduchý členění zajišťuje lehké vypasování a tvarování dámských liniií, ale zároveň neomezuje v pohybu. Jedna dostatečně velká kapsa zajištěná voděodolným zipem krytým légou, poslouží na všechny nezbytnosti, které potřebují být po ruce. Reflexní prvky umístěné na kapuci a zadním díle dostatečně zviditelňují postavu v nepříznivém počasí. Kapuce je regulovatelná jednosměrným stahováním v zadní části, které zároveň fixuje sbalenou bundu v kapuci. V kapuci je poutko na pověšení. Rukávy s otvory na palec jsou tak dlouhé, aby chránili i hřbety rukou. Otvor na levém rukávu, uzavíratelný voděodolným zipem, slouží k lepšímu přístupu k hodinkám.

Bundu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série CYCLONE" nebo zobrazit všechny bundy.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 22S290102.052
Barva mango/brick
Hmotnost 178 g
Materiál Main: 100 % Polyamide (Nylon) + 100 % Polyurethane + 100 % Polyamide, DWR - special 7d backing, 3L ultralight GELANOTS hardshell 20.000 mm H2O/40.000g/m2/24H
Střih lady (REGULAR FIT)

POPIS

  • Jednosměrné stahování v zadní části kapuce, které zároveň fixuje sbalenou bundu v kapuci.
  • Otvory v rukávech pro ochranu hřbetu ruky při sportu. Možnost rozepnutí zipu na levé části rukávu při sledovaní hodinek.
  • Jedna přední kapsa zajištěna zipem a překryta tvarovanou légou.
  • Jednoruční stahování dolního okraje.
  • Anatomický střih.
  • Vyrobeno v Evropě
  • Kolekce léto 22
Chceš slevu?