made in eu

VÝVOJ OUTDOOROVÉHO OBLEČENÍ

Podstatnou předností značky DIRECTALPINE je výjimečně silný a skvěle sehraný vývojový tým motivovaných mladých lidí pod vedením zkušeného designera Radka Nováčka. Na našich produktech tak na první pohled vidíte, že našim vývojářům outdoor rozhodně není cizí. Pro nás to není pouhé zaměstnání, ale styl života, práce, kterou děláme se skutečným nadšením a zápalem.

DSCF0529_M_450.jpg

DSCF0439_M_450.jpg

 

Vývojový tým prostě žije outdoorem, ať již lezením, turistikou, bikováním, paraglidingem, či jinými aktivitami v přírodě. Sami pro sebe, ale především pro vás, vyvíjíme to nejpohodlnější funkční oblečení, sami přinášíme nové nápady, postupy, řešení detailů a inovace. Osobní zkušenosti přenášíme do své práce na vývojové dílně a všichni opravdu poctivě děláme maximum pro to, abychom měli dokonalé střihy, propracovaný každý detail a oděv tak tvořil komplexní celek.

DSCF0447_M_450.jpg

DSCF0506_M_220.jpg

DSCF0509_M_450.jpg

Skutečně poctivě řešíme každý detail bundy, kalhot či puloveru. Diskutujeme o každém stehu, o každém centimetru švu, o tom jaký typ nitě použít. Debatujeme o tom, kam umístit ten či onen zip, poutko nebo taháček, aby byl co nejsnáze dosažitelný i když na sobě máte batoh, sedák, nebo jedete-li zrovna na kole. Spekulujeme nad strečovostí různých materiálů, zda tkaninu použít vertikálně nebo horizontálně, aby konkrétní střihový díl byl vždy perfektně a smysluplně zapracován do koncepce celého produktu. Řešíme a testujeme nejvhodnější typy materiálů, dostatečné prodyšnosti tam, kde je to nutné, a naopak potřebné voděodolnosti pro zajištění vaší maximální ochrany. Přemýšlíme nad strečovostí, nad polohováním jednotlivých dílů v rámci celého střihu produktu, nad splývavostí i nad prostým pocitem omaku té které textilie.

DSCF0507_M_450.jpg

DSCF0448_M_450.jpg


Oblečení sami používáme, zkoušíme prakticky sami na sobě a i na členech našeho test teamu. Takže dobře víme, jak kombinovat vhodné materiály a jak řešit detaily, abychom dosáhli optimální funkčnosti oděvu jako celku. S každým prototypem vyrážíme ihned do přírody, na skály, do hor. Opravdu nás baví okamžitě si hotový nápad vyzkoušet venku, ať už za krásného jarního dne, nebo v podzimních deštích, plískanicích či na sněhu. Okamžitě tak vidíme výsledek této naší práce pro vás, ihned poznáme, co je ještě potřeba vylepšit, dotáhnout. Vracíme se domů a už cestou zpátky přemýšlíme nad tím, co se ještě dá zlepšit, v duchu hned posouváme tu taháček na stranu, támhle zip o kousek vedle, kreslíme si v myšlenkách konkrétní šev tak či onak pro lepší pohyblivost ramen, zkrátka… …pracujeme stále s  dalšími a dalšími nápady.

   Directalpine-W15-241

Není nad vlastní vývoj a tvůrčí inovaci! Ničím nelze nahradit zkušený vývojový tým a nadšení party lidí zapálených pro věc. Nikdo pro vás nevyprodukuje tak propracované modely jako srdcaři s energií a vlastní niterní touhou posouvat sebe i svou práci stále výš a dál. To nás, DIRECTALPINE, odlišuje od většiny jiných značek. V tom jsme a i nadále budeme lepší než ostatní. Zde je naše síla. Stále klademe důraz na každý detail, na testování - do vývoje vkládáme to nejlepší ze sebe, energii i dlouholeté know-how. Každý den realizujeme své nápady, podněty test-teamu i našich zákazníků a obchodních partnerů. Chceme pro vás zkrátka vyvíjet to nejlepší a nejpromyšlenější outdoorové oblečení.

Directalpine-W15-463.jpg

Proto se s vámi stále a rádi potkáváme na horách, na kolech, zkrátka všude v přírodě. Vždyť víte, vzájemně na sebe koukneme vědoucím pohledem ("...á Patroly jestlipak je má tak rád jako já? Má jenom jedny, nebo už taky dvoje? Nebo k tomu  má ještě Mountainery?" a na druhý pohled... "Á támhle panička v Badile Lady…no jo, taky je musím tý svojí pořídit, dobrá volba."), zkrátka další člen velké rodiny DIRECTALPINE. Míjíme se, pozdravíme se zvučným „Ahój“ a pokračujeme každý svou cestou dál. A my tak víme, že je o vás co se týče oblečení dobře postaráno.