made in eu

Série thermo prádla s vynikajícími izolačními vlastnostmi pro chladnější období. Úplet ze značkového, patentovaného dutého vlákna (Thermolite) je zárukou vysoké kvality a maximální funkčnosti

1. Vyberte barvu

Tričko jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "trička" nebo z celého katalogu.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 52171.025
Barva black
Hmotnost 230 g (L)
Materiál 100% PES Thermolite - Materiál Thermolite® je vynikající a lehký termoizolační materiál. Používaný buď jako úplet pro teplé zimní spodní prádlo (Directalpine T3 řada). Nebo jako vnitřní vrstva kombinované textilie, která napomáhá ochraně proti chladu. Své skvělé vlastnosti si zachovává i když je vlhká. Principielně je o pleteniny nebo softshelly z dutých vláken ADVANSA, jejichž vzduchem naplněná vnitřní dutina zvyšuje izolační schopnosti materiálu. Výrobky z Thermolite jsou pohodlné a lehká, zvyšují ochranu proti chladu jak za běžných podmínek tak v mokru a umožňují přitom uživateli dokonalou volnost pohybu.

POPIS

  • Přiléhavý, přesný anatomický střih.
  • Elastický přiléhavý průkrčník
  • Projmuté boční díly s vloženým antibakteriálním úpletem v podpaždí
  • Tvarovaný spodní okraj
  • Hlavní výhoda proti vlněnému prádlu je nižší hmotnost, rychlejší transport vlhkosti a výrazně snažší sušení
  • Vyrobeno v České republice / v Evropě
  • Kolekce zima 2012-13
  • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Dlouho jsem se snažil najít materiál pro termoprádlo, které bude vhodné pro chladnější období a bude spodní skutečně hřejivou vrstvou. Materiál Thermolite je výjimečný ve své konstrukci vlákna, které je samo o sobě duté a jeho hlavní předností je tedy vysoká izolační schopnost. Ta je navíc ještě zvýšena vyčesáním rubové strany úpletu do vyššího vlasu. Produkty z toho materiálu jsou navrženy opravdu pro chladnější období! Nepletou uživatele tak jako jiné „termoprodukty“, které jsou někdy přímo nevhodné do chladu – a přesto jsou takto chybně nabízeny. Nejde o klasický „ochlazovák“, ale o skutečně funkční izolační TERMOPRÁDLO.

Všechny produkty řady T3 mají přiléhavý anatomický střih. Dokonale padnoucí přesný anatomický střih ještě umocňuje funkčnost a účinnost použitého materiálu. Úplet je těsně na pokožce a vytváří tak perfektní izolační vrstvu přímo na těle. Pro zlepšení funkčnosti jsou v podpaží triček použity antibakteriální coolmaxové díly (ionty stříbra). To napomáhá odvodu potu a zlepšuje termoregulaci organismu. Na termoprádle T3 používáme technologii elastického šití, plochých švů, čímž je zaručen komfort uživatele a příjemný pocit při nošení.

Toto termoprádlo můžeš vzít v zimě třeba jenom na procházku, strávit v něm víkend na lyžích anebo použít při několikadenním nasazení v extrémní akci. Chceš mít vždycky dobrý zimní izolační prádlo? Tak s T3 budeš fakt spokojenej! Máš na sobě perfektní izolační základ.

Radek Nováček

Chceš slevu?