made in eu

Mimořádně lehká a velmi dobře sbalitelná vesta. Vnější materiál Pertex Microlight je na límci a ramenou doplněn odolným Pertex Quantum. Moderní elastická, vysoce prodyšná izolace Alpha-Polartec bez podšívky pro snížení váhy a ještě vyšší prodyšnost. Anatomický střih v kombinaci s funkčním materiálem tvoří komfortní lehkou izolaci vhodnou zejména pro aerobní aktivity. Díky vynikající větruodolnosti Vám zajistí ochranu v nepříznivých klimatických podmínkách, minimalizuje ztrátu tělesné teploty. Vesta, která zákazníkům nesmí chybět při žádném horském výstupu, skialpové túře nebo výletu. Poslouží jako skvělá lehká záloha při jakýchkoli outdoorových aktivitách.

1. Vyberte barvu

Vestu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "vesty" nebo z celého katalogu.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 55446.37
Barva black/black
Hmotnost 315 g (L)
Materiál Main: 2L Dynamic softshell (65 % Nylon-Polyamide + 23 % PES-Polyester + 12 % PUR-Polyurethane, DWR) - wind resistant
Střih men (REGULAR FIT)

POPIS

  • Anatomický přiléhavý límec s regulací obvodu a praktickým elastickým klínkem na zip – vestu navléknete i přes silnější vrstvy oblečení.
  • Zvětšená náprsní zipová kapsa, velká boční zipová kapsa, nezasahující do pasu.
  • Tvarované, elasticky lemované přiléhavé průramky.
  • Jedna vnitřní doplňková síťovaná kapsa s poutkem na zajištění obsahu kapsy.
  • Reflexní paspule a detaily v předním i zadním dílu pro noční identifikaci.
  • Jednoruční stahování tvarovaného spodního okraje.
  • Na zimu 2019/20 objednali: BIKE SPORT Chrudim - CK MATES Trutnov - HUDYsport a.s. - SAGITA OUTDOOR Jičín
  • Kolekce ZIMA 2019/20
  • Vyrobeno v Evropě
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Když jsem vymýšlel před lety název pro novou lehkou a prodyšnou softshellovou vestu, napadl mě název Attack. Protože přesně takový kousek oblečení použiješ, když se chystáš zaútočit na vysněný vrchol nebo si prostě užít pořádný akční den v přírodě.

Attack. Je lehký, strečový, výborně ochrání proti větru a zároveň parádně dýchá. To mi dovolilo udělat střih přesně kopírující postavu, který zároveň dovoluje pod vestu obléct další vrstvy oblečení. Elastické průramky se jim přizpůsobí a postarají o to, aby do vesty nefoukalo. Před nějakou dobou se mi ozval člen našeho test týmu - Vojta Watt Dvořák - s tím, že by potřeboval rozšířit límec vesty, aby byl schopný vestu zapnout u krku i přes silnější vrstvy oblečení. Dobrý nápad, řekl jsem si, a když už jsem byl v tom, vylepšil jsem rovnou celý střih a navíc do límce vesty přidal elastický klínem zajištěný zipem. Vojta a celá řada našich zákazníků si toto inovativní řešení pochvaluje.

Takže pokud sháníš vestu pro aktivní pohyb v přírodě po celý rok, měl by se Attack rozhodně objevit ve Tvém hledáčku. Garantuju ti, že s ním budeš maximálně spokojený.

Radek Nováček

Chceš slevu?