made in eu

Vysoce univerzální sportovní vesta pro aktivní pohyb při trekingu, lezení, na kole, skialpinismu, běžkách. Komfortní větruodolný materiál s vyšší prodyšností spolu s anatomicky přesným střihem zaručuje dostatečnou ochranu, vysokou pohyblivost a příznivou hmotnost. Vnitřní transportní vrstva materiálu zvyšuje fyziologickou funkčnost modelu.

1. Vyberte barvu

Vestu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série ATTACK" nebo zobrazit všechny vesty.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 55446.35
Barva black/black
Hmotnost 315 g (L)
Materiál Dynamic Soft Shell 2-layer laminate: 1-layer - outer: 65 % Nylon (PAD) + 23 % PES + 12 % PURwind resistance, DWR (PFOA free, ECO Friendly) 2-layer - inner: 100% PES
Střih men (SPORT FIT)

POPIS

  • Zvětšená náprsní zipová kapsa, velká boční zipová kapsa, nezasahující do pasu.
  • Tvarované, elasticky lemované přiléhavé průramky.
  • Jedna vnitřní doplňková síťovaná kapsa s poutkem na zajištění obsahu kapsy.
  • Reflexní paspule a detaily v předním i zadním dílu pro noční identifikaci.
  • Jednoruční stahování tvarovaného spodního okraje.
  • Na zimu 2018/19 objednali: HUDYsport a.s.
  • Kolekce ZIMA 2018/19
  • Vyrobeno v Evropě
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Když jsem vymýšlel před lety název pro novou lehkou a prodyšnou softshellovou vestu, napadl mě název Attack. Protože přesně takový kousek oblečení použiješ, když se chystáš zaútočit na vysněný vrchol nebo si prostě užít pořádný akční den v přírodě.

Attack. Je lehký, strečový, výborně ochrání proti větru a zároveň parádně dýchá. To mi dovolilo udělat střih přesně kopírující postavu, který zároveň dovoluje pod vestu obléct další vrstvy oblečení. Elastické průramky se jim přizpůsobí a postarají o to, aby do vesty nefoukalo. Před nějakou dobou se mi ozval člen našeho test týmu - Vojta Watt Dvořák - s tím, že by potřeboval rozšířit límec vesty, aby byl schopný vestu zapnout u krku i přes silnější vrstvy oblečení. Dobrý nápad, řekl jsem si, a když už jsem byl v tom, vylepšil jsem rovnou celý střih a navíc do límce vesty přidal elastický klínem zajištěný zipem. Vojta a celá řada našich zákazníků si toto inovativní řešení pochvaluje.

Takže pokud sháníš vestu pro aktivní pohyb v přírodě po celý rok, měl by se Attack rozhodně objevit ve Tvém hledáčku. Garantuju ti, že s ním budeš maximálně spokojený.

Radek Nováček

Chceš slevu?