made in eu

Pánská izolační bunda v novém atraktivním designu. Model pro zvýšení tepelného komfortu použitelný během celého roku při všech outdoorových a sportovních aktivitách. Polartec Power Stretch Pro je jeden z nejkvalitnějších materiálů ve své kategorii, má vynikající izolační vlastnosti a velmi dobrou odolnost. Je měkký, funkční, výrazně strečový pro maximální komfort uživatele. Vhodná jako druhá vrstva nebo svrchní slabší izolace v přechodném období. Přiléhavý, anatomicky přesný střih s technickými prvky, který neomezuje pohyb.

Bundu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "bundy" nebo z celého katalogu.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 55281.33
Barva black/grey
Hmotnost 440 g (L)
Materiál Polartec® Power Stretch® Pro 53 % PES + 38 % Nylon (PAD) + 9 % Spandex (PUR)
Střih Regular Fit

POPIS

 • Tvarovaný přiléhavý límec.
 • Centrální zip po zapnutí neomezuje pohyb hlavy.
 • Dvě hrudní zipové kapsy umístěny nad bederní popruhem batohu.
 • Anatomické boční díly s přidaným materiálem v podpaží, umožňující zvýšenou pohyblivost paží.
 • Anatomicky tvarované rukávy.
 • Tvarovaný, vzadu prodloužený spodní okraj.
 • Ploché, elastické švy.
 • Vyrobeno v České republice
 • Kolekce Zima 2017/18
 • Na zimu 2017/18 objednali: ČUNDR SHOP Vsetín - HANIBAL Brno - HANIBAL Praha Korunní - HANIBAL Praha Senovážné - HOLAS SPORT Valašské Meziříčí - HUDY Ostrava Poruba - HUDY Ostrava - HUDY Tábor - SAGITA OUTDOOR Jičín - ZÁKLADNÝ TÁBOR Vrútky
 • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Materiál POLARTEC POWERSTRETCH PRO je splněný sen každého textilního návrháře, který hledá ideální materiál pro zateplovací vrstvu. Je vysoce elastický a zároveň díky polyamidu velice odolný proti žmolkování a poškození všeobecně. Hladký vnější povrch slušně chrání proti větru a zároveň na něm nedrží nečistoty. Vnitřní počesání materiálu zajišťuje vysoký komfort i při nošení na holém těle a parádně odvádí pot pryč od pokožky. V Directalpine používáme verzi „PRO“, která má vyšší podíl polyamidu, a je tedy mechanicky odolnější, nežmolkuje, je to nejlepší materiál tohoto typu od amerického Polartecu, stále ještě vyráběný v USA.

Takže pro univerzální izolační bundu do nejtěžších podmínek to pro mě byla jasná volba. Elasticita materiálu mi dovolila udělat střih AXISky pěkně na tělo, ale zároveň poskytuje dost místa pro případnou spodní vrstvu. Takže i když se po ní navrstvíš, nebude tě omezovat v pohybu. To samé platí i o střihu. Protáhl jsem anatomicky střižené boční díly do podpaží, aby byl pohyb rukou naprosto volný. Při lezení o ní nebudeš ani vědět. Kapsy jsem umístil schválně výš, aby ses do nich dostal i se zapnutým bederákem, nebo s nasazeným sedákem a přidal ještě jednu doplňkovou na hruď. Bunda je dlouhá tak akorát, se zadním dílem prodlouženým pro zvýšenou ochranu zad.

AXIS je zkrátka parádní bunda pro aktivní pohyb. Ať už ji vezmeš na lezení, běžky, skalpy, kolo, nebo sněžnice, vždy oceníš vysoký komfort nošení. Využiješ ji jednak jako izolační vrstvu pod softshellovou nebo hardshellovou bundu, ale díky tomu, že je její materiál i trochu odolný proti profouknutí, ji můžeš nosit i jako vnější vrstvu. Prostě univerzální bunda, co ti bude sloužit roky!

Radek Nováček

Chceš slevu?