made in eu

Praktické, pevné a odolné kalhoty pro nejširší použití. Společně s kalhotami MOUNTAINER jde o dlouhodobě nejprodávanější a našimi zákazníky nejlépe hodnocené kalhoty DIRECTALPINE. Pevné, velmi odolné a pohodlné provedení s technickými doplňky. Použitý str

Kalhoty jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série PATROL" nebo zobrazit všechny kalhoty.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 53918.032
Barva red/grey
Hmotnost 481 g (L)
Materiál Oděruvzdorný materiál (60 % PAD + 40 % stretch PES), DWR (PFOA free, ECO friendly), DuPontTM Sorona® s obsahem 37 % recyklovaných surovin.

POPIS

  • Pas částečně do gumy s regulovatelným páskem.
  • Dvě dostatečné zipové kapsy, jedna zipová stehenní kapsa, doplňková zajištěná zadní kapsa.
  • Anatomicky tvarovaná kolena.
  • Dlouhodobě jedny z nejprodávanějších kalhot z kolekce Directalpine.
  • Jednoduché zakončení nohavice pro snadnější úpravu, zkrácení.
  • Kolekce Léto 2017
  • Na léto 2017 objednali: ADAM SPORT Ružomberok - ALPSPORT Brno - ALPSPORT Ostrava - CK MATES Trutnov - FACE SPORT Přerov - KLINGO SPORT Dubnica nad Váhom - SVĚT HOR Jihlava - SPORT HLUBINA Ostrava
  • Vyrobeno v České republice
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Jsem si jistý, že je určitě znáš z vlastní zkušenosti, nebo je minimálně vídáš na lidech kolem sebe. Narazíš na ně, když vyrazíš do skal, na výlet po Šumavě, když jdeš hřebenovku Krkonoš, Jeseníků, kam se jen podíváš… Najdeš je všude.

Lidé je znají, mají je rádi, jsou to kalhoty, které vydrží mnoho let náročného používání. Jsou to parádní kalhoty na všechno – za ta léta, co Ti budou poctivě sloužit, je vezmeš do města, na výlety i na sport. Po pár rocích, to už budeš mít ve skříni nové, je budeš tahat už hlavně na ten sport a nakonec si je necháš jako pohodlné montérky na práci venku, nebo lezení ve spárách. Ale stejně je Tvá družka, ještě dřív, než Tě donutí je vyhodit, ozdobí na Tvoje naléhání rozsáhlou sbírkou záplat. Protože jak si my chlapi něco oblíbíme, vzdáváme se toho jen těžko.

Popravdě řečeno, jsme na tyhle kalhoty u nás v Directu hrozně pyšní. Jsou s námi od úplného začátku firmy a, i když v průběhu času prošly několika změnami, jsou to pořád ta nejoblíbenější kaťata, která máme v nabídce. Společně s modelem MOUNTAINER, který je navíc zesílený velmi odolnou Cordurou, patří mezi opravdové outdoorové legendy. Mountainery jsou proti Patrolům prostě ještě více „okované“, prostě maximálně vyztužené proti oděru. Ale i Patrol vydrží neskutečně moc, oboje kalhoty jsou tu od toho, abys jim mohl dát zabrat! Jo, a když už se bavíme o legendách - pokud sháníš nějaká lehčí kaťata a přitom s velmi dobrou výdrží, mrkni na model CRUISE, ty patří také mezi velmi oblíbené. A pokud bys chtěl už o třídu výš, vyloženě funkční, technické, tak vyzkoušej CASCADE PLUS. To je také pecka. Ručím Ti za to, že nebudeš zklamán.

Radek Nováček

Chceš slevu?