made in eu

Praktické, pevné a odolné kalhoty pro nejširší použití. Nyní v exkluzivním EKOLOGICKÉM provedení.Společně s kalhotami MOUNTAINER jde o dlouhodobě nejprodávanější a našimi zákazníky nejlépe hodnocené kalhoty Direct Alpine. Pevné, velmi odolné a pohodlné provedenís technickými doplňky. Použitý strečový materiál zabezpečuje komfort nošení. Ideální univerzální kalhoty pro nejširší spektrum outdoorových aktivit i běžné nošení. Skvělý poměr komfortu, dlouhé životnosti a užitné hodnoty vůči ceně. Maximální hodnota za dobrou cenu, kalhoty na dlouhá léta. Použitý strečový materiál zvyšuje komfort nošení.

1. Vyberte barvu
Vyberte prosím velikost produktu.
2. Vyberte velikost
2 223 Kč

původní cena 2 390 Kč
ušetříte 167 Kč

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 56264.37
Barva indigo/black
Hmotnost 433 g (L)
Materiál Main: Abrasion resistant Envilon® fabric (60 % Recycled Nylon-Polyamide + 40 % DuPont Sorona®, DWR) - [RE1]
Střih men (REGULAR FIT)

POPIS

  • Dvě dostatečné zipové kapsy, jedna zipová stehenní kapsa, doplňková zajištěná zadní kapsa.Jednoduché zakončení nohavice pro snadnější úpravu, zkrácení.
  • Pas částečně do gumy s regulovatelným opaskem.
  • Dlouhodobě nejprodávanější kalhoty z kolekce Direct Alpine.
  • Anatomicky tvarovaná kolena.
  • Na zimu 2019/20 objednali: ACTIVE SPORT Jaroměř - CK MATES Trutnov - FIDO SPORT Vrdy-Čáslav - GAMI SPORT Třinec - HANIBAL SPORT
  • Kolekce ZIMA 2019/20
  • Vyrobeno v Evropě
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Jsem si jistý, že je určitě znáš z vlastní zkušenosti, nebo je minimálně vídáš na lidech kolem sebe. Narazíš na ně, když vyrazíš do skal, na výlet po Šumavě, když jdeš hřebenovku Krkonoš, Jeseníků, kam se jen podíváš… Najdeš je všude.

Lidé je znají, mají je rádi a nosí je do úmoru. Jsou to parádní kalhoty na všechno – za ta léta, co Ti budou poctivě sloužit, je vezmeš do města, na výlety i na sport. Po pár rocích, to už budeš mít ve skříni nové, je budeš tahat už hlavně na ten sport a nakonec si je necháš jako pohodlné montérky na práci, nebo lezení ve spárách. Ale stejně je Tvá družka, ještě dřív, než Tě donutí je vyhodit, ozdobí na Tvoje naléhání rozsáhlou sbírkou záplat. Protože jak si my chlapi něco oblíbíme, vzdáváme se toho jen těžko.

Popravdě řečeno, jsme na tyhle kalhoty u nás v Directu hrozně pyšní. Jsou s námi od úplného začátku firmy a, i když v průběhu času prošly několika změnami, jsou to pořád ta nejoblíbenější kaťata, která máme v nabídce.

Radek Nováček

CHCI ZÍSKAT SLEVU

Přihlášením do Newsletteru získáte vedle informací o produktech i zajímavé slevy na špičkové outdoorové oblečení.
Zaregistruj se teď a získáš 5% slevu na první nákup.

Chceš slevu?