made in eu

Dámské sportovní lehké kalhoty tvarovaného technického střihu. Lehký funkční materiál. Pohodlný přesný střih neomezující pohyb, ideální zejména pohyb v horách, ferraty nebo i těžší treking. Jsou ale velmi často využívané pro jakékoli aktivity od kola, turistiky až po zimní běžkování nebo běhání.

Kalhoty jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série CIVETTA" nebo zobrazit všechny kalhoty.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 53949.31
Barva red
Hmotnost 300 g (M)
Materiál Základní materiál: Rip-stop elastický materiál - 94 % PAD + 6 % Spandex (PUR), with Wicking Finish , Zesílená kolena: 74 % PAD + 13 % PES + 13 % PUR
Střih Regular Fit

POPIS

  • Elastický pas, regulovatelný páskem.
  • Dvě přední zipové kapsy.
  • Rozdílné polohování strečových dílů zaručuje vysokou pohyblivost.
  • Na kolenou a ve spodku nohavic vsazeny panely z oděruvzdorné tkaniny.
  • Vyrobeno v České republice
  • Na zimu 2016-17 objednali: FORCAMPING Praha - HUDY Ostrava Poruba
  • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Model Civetta jsem navrhovala s jasnou vizí dámských kalhot na aktivní sport. Díky skvělému elastickému materiálu jsem mohla vytvořit střih, který perfektně padne a přitom nijak neomezuje při pohybu.

Přestože je materiál kalhot sám o sobě vysoce odolný proti oděru, rozhodla jsem se kolena kalhot zesílit vysoce odolným strečovým „kevlarovým“ materiálem, který ještě více zvýrazní technický střih kalhot a dokonale ochrání kolena například při skalním či ferrátovém lezení. Kalhoty jsou velmi prodyšné a také rychle schnou, což oceníte při nestálém horském počasí. Malinko vyšší pas kalhot skvěle přiléhá k tělu a je příjemný i při použití sedacího úvazku.

Takže, milé dámy, pokud mezi Vaše koníčky patří lezení, ať už na skalách či na umělé stěně, horská turistika, ferráty, nebo pouze hledáte skvěle padnoucí kalhoty, které velmi dobře vypadají, model Civetta čeká právě na Vás.

Gabriela Trojanová

Chceš slevu?