made in eu

Extrémně lehká a velmi dobře sbalitelná záložní bunda. Příjemný elastický materiál. Jednoduchý pohodlný střih v kombinaci s funkčním materiálem a reflexními detaily – to vše tvoří důležitou univerzální ochrannou bundu. Díky vynikající větruodolnosti vám z

Bundu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série TORNADO" nebo zobrazit všechny bundy.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 55332.32
Barva anthracite/blue
Hmotnost 145 g (L)
Materiál Extrémně lehký materiál Made by Toyota Tsusho (Japan), 100% PAD (40 g/m2), dvojitý rip-stop, DWR (PFOA free, ECO Friendly)
Střih Regular Fit

POPIS

 • Přiléhavá anatomicky tvarovaná kapuce. Možnost použití i pod přilbu.
 • Praktická hrudní kapsa, celou bundu lze do ní sbalit.
 • Jednoruční stahování tvarovaného spodního okraje.
 • Anatomicky tvarované rukávy s jednoduchým ukončením do gumy, prodloužená délka a pružnost materiálu umožňuje přetáhnout rukávy a tím dobře chránit i dlaně.
 • Reflexní detaily a logo pro noční identifikaci.
 • YKK-zipy
 • PATAGONIA TESTED – Markus Pucher, první zimní sólový výstup na Cerro Pollone (září 2016). Bunda TORNADO – „Největší překvapení! Měl jsem jí za obyčejnou větrovku, ale nakonec jsem v ní vlastně stanul na vrcholu Cerro Pollone!!!! Ultra lehká. Přitom strečový materiál, dobře se mi v ní i lezlo, velmi pohodlná, zvedání rukou atd., perfektní. Materiál i hodně vydrží, z hlediska oblečení fakt největší a nejpříjemnější překvapení expedice : ) Tenhle kousek se vám povedl!„ Expediční oblečení: DEVIL ALPINE bunda a DEVIL ALPINE kalhoty - (svrchní vrstva), bunda TORNADO - (lehká záložní větrovka), bunda AXIS - druhá vrstva, bunda BELAY - hlavní izolačka.
 • Kolekce Léto 2017
 • Na léto 2017 objednali: SPORT CENTRUM Pelhřimov
 • Vyrobeno v České republice
 • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Nedá mi to, ale musím se podělit o ohromně překvapující pocity z téhle věci - už rok testuji první prototyp naší bundy TORNADO. Lehoučká, fakt pohodlně střižená, odolný elastický matroš. Prostě pohodlná bunda na všechny aktivity. Ze šatníku jsem vyřadil většinu lehčích softshellů, tahle bunda mi teď nahrazuje veškeré staré pertexky, softshellky, prostě univerzální záležitost v nové funkčnosti. V Directalpine jsme ji původně dělali pro japonský trh, kde je tento typ bund velmi žádaný a já už rozumím tomu proč. Japonci jsou prostě techno-nadšenci, jak na elektronické blbůstky, tak na hi-tech materiály ve všech oborech. Používám jí už celý rok – a nemůžu si ji vynachválit, hlavně díky materiálu. Strečový, přitom slušně odolný. Tahám jí jako celoroční záložku na kole, v zimě na běžkách a skialpech přes vlněné prádlo nebo slabý fleece, úplně stačí. V letních horách parádní záložní bunda, když je slušná předpověď a potřebuju jenom něco ultra lehkýho pro případ zatmění nebo nečekaného ochlazení. Lehká, v báglu nezabírá žádné místo, nacpu jí někam mezi lezecký krámy a vůbec o ní nevím až do chvíle kdy jí potřebuju. Upřímně doporučuji. Spokojeni budete jak vy, klasici, kteří máte rádi klasický lehký neprofuk – a v tomhle případě bude pro vás lehký strečový matroš úplně nová dimenze. A i inovátoři a moderní horští žraloci budete nadšeni střihem, pohodlím a minimální váhou. Mrkněte o pár řádek výše, tam najdete české prodejny, kterým jsme ji dodali a můžeš ji vyzkoušet na vlastní kůži. Rozhodně to za to stojí, budete určitě nadšeni tak jako já!

Radek Nováček

Chceš slevu?