made in eu

Praktické, pevné a odolné kalhoty pro nejširší použití. Společně s kalhotami MOUNTAINER jde o dlouhodobě nejprodávanější a našimi zákazníky nejlépe hodnocené kalhoty DIRECTALPINE. Pevné, velmi odolné a pohodlné provedení s technickými doplňky. Použitý str

Kalhoty jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série PATROL" nebo zobrazit všechny kalhoty.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 53920.028
Barva grey/black
Hmotnost 481 g (L)
Materiál Abrasion resistant fabric (60 % PAD + 40 % stretch PES), DWR DuPontTM Sorona® contains 37 % renewably sourced ingredients by weight.

POPIS

  • Pas částečně do gumy s regulovatelným páskem.
  • Dvě dostatečné zipové kapsy, jedna zipová stehenní kapsa, doplňková zajištěná zadní kapsa.
  • Anatomicky tvarovaná kolena.
  • Dlouhodobě nejprodávanější kalhoty z kolekce Direct Alpine.
  • Jednoduché zakončení nohavice pro snadnější úpravu, zkrácení.
  • Vyrobeno v České republice
  • Kolekce léto 2015
  • Na léto 2015 objednali: ACTIVE SPORT Jaroměř - ADAM SPORT Ružomberok - ALPSPORT Brno - CYKLOART Kopřivnice - FREETIME PROJECT Jeseník - GAMISPORT Třinec - JUMP SPORT Frýdek Místek - SPORT KAMZÍK České Budějovice - PEMI OUTDOOR SPORT Rožnov pod Radhoštěm - RIVEL SPORT Banská Bystrica - SPORT BÁRT Ústí nad Orlicí - ZAKLADNÝ TÁBOR Vrútky - GEKKO SPORT Opava - ČUNDR SHOP Vsetín - OUTLAND Lučenec - HUDY Brno Orlí - HUDY Brno Veveří - HUDY České Budějovice - HUDY Frýdek Místek - HUDY Havířov - HUDY Hradec Králové - HUDY Hřensko - HUDY Jablonec nad Nisou - HUDY Jičín - HUDY Jihlava - HUDY Karlovy Vary - HUDY Liberec - HUDY Mladá Boleslav - HUDY Olomouc - HUDY Ostrava - HUDY Ostrava Poruba - HUDY Pardubice - HUDY Plzeň - HUDY Praha Českomoravská - HUDY Praha Dejvická - HUDY Praha Havlíčkova - HUDY Praha Lidická - HUDY Praha Perštýn - HUDY Praha Slezská - HUDY Strakonice - HUDY Praha Strossmayerovo - HUDY Tábor - HUDY Trutnov - HUDY Ústí nad Labem - HUDY Zlín - HUDY Bratislava Miletičova - HUDY Bratislava Obchodná - HUDY Košice - HUDY Poprad - HUDY Žilina
  • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Jsem si jistý, že je určitě znáš z vlastní zkušenosti, nebo je minimálně vídáš na lidech kolem sebe. Narazíš na ně, když vyrazíš do skal, na výlet po Šumavě, když jdeš hřebenovku Krkonoš, Jeseníků, kam se jen podíváš… Najdeš je všude.

Lidé je znají, mají je rádi a nosí je do úmoru. Jsou to parádní kalhoty na všechno – za ta léta, co Ti budou poctivě sloužit, je vezmeš do města, na výlety i na sport. Po pár rocích, to už budeš mít ve skříni nové, je budeš tahat už hlavně na ten sport a nakonec si je necháš jako pohodlné montérky na práci, nebo lezení ve spárách. Ale stejně je Tvá družka, ještě dřív, než Tě donutí je vyhodit, ozdobí na Tvoje naléhání rozsáhlou sbírkou záplat. Protože jak si my chlapi něco oblíbíme, vzdáváme se toho jen těžko.

Popravdě řečeno, jsme na tyhle kalhoty u nás v Directu hrozně pyšní. Jsou s námi od úplného začátku firmy a, i když v průběhu času prošly několika změnami, jsou to pořád ta nejoblíbenější kaťata, která máme v nabídce.

Radek Nováček

Chceš slevu?