made in eu

Technické lehké kalhoty pro univerzální použití (VHT, horolezectví, turistika, kolo, město). Přesný, pohodlný střih výborně pasuje a kopíruje tělo. Výjimečný materiál (elastická Cordura) s vysokou pružností, vynikající oděruodolností a nízkou hmotností. F

1. Vyberte barvu

Kalhoty jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série CRUISE" nebo zobrazit všechny kalhoty.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 53899.028
Barva dark-grey
Hmotnost 320 g (L)
Materiál Cordura WBL systém (46% Cordura + 32% Tactel + 14% Lycra + 8% Coolmax, DWR - CORDURA® je trvanlivý, univerzální a spolehlivý materiál vyrobený technologií velmi pevných vláken. Je velmi odolný vůči mechanickému namáhání, oděru, a z něj vyrobené oblečení má výbornou mechanickou odolnost a velmi dlouhou životnost.

POPIS

  • Z HODNOCENÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ: „ Taylor: Mám je cca rok, v černé barvě. Rychle uschnou, neprofouknou, nosím je i v létě do města nebo jen tak na kolo, když fouká vítr. Díky materiálu jsou příjemné, člověk se v nich skoro nepotí. “, „ Karel Zámečník: Kalhot
  • Vyztužený pás, regulovatelný páskem s přezkou.
  • Dvě přední a jedna zipová boční kapsa.
  • Tvarovaná kolena.
  • Volné jednoduché ukončení spodního okraje nohavic.
  • Směsová tkanina - Coolmax® (odvod vlhkosti) + Cordura (oděruodolnost a pevnost), částečná odolnost proti vodě a větru.
  • Hodnocení DA TEAMU: Horský vůdce Lukáš Pálka - Nejpovedenější softshelové kalhoty které sem měl kdy na sobě. Střihově perfektní, lehké a velice odolné. Zakončení nohavic úplně jednoduché, ale funkční, takže i při ledovcových túrách nebylo potřeba používat návleky, protože nohavice poměrně těsně obepíná boty. Při vícedélkovém lezení je materiál natolik tenký, že se dá v případě prochládání kotníků v klidu zastrčit do ponožek, aniž by tlačil, nebo omezoval v pohybu. Například v létě při slézání alpských 4tisícovek během jednoho dne vystřídám běžně teploty z -15°C do +30°C. Při -15 si dám CRUISE a přes to např. kalhoty DEVIL ALPINE nepromokavé. Do -5 se dá fungovat jen v Cruisech a nad +15 se jen vyhrnou.
  • Kolekce léto 2013
Chceš slevu?