made in eu

Sportovní dámská vesta s vynikající izolací Primaloft® a odepínatelnou kapucí. Na ramenou a kapuci je použit materiál se zvýšenou ochranou před mokrým sněhem nebo lehkým deštěm. Přesný anatomický střih, výrazně nízká váha, příjemná měkkost, splývavost a v

Vestu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "vesty" nebo z celého katalogu.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 54951.31
Barva blue
Hmotnost 360 g (M)
Materiál Pertex Quantum 35 g/m2 (100% PAD), DWR (PFOA free, ECO Friendly), Ramena, kapuca: Pertex Endurance 60 g (100% PAD), Výplň: PrimaLoft® Silver 133 g/m2 + PrimaLoft® Silver 60 g/m2 (100% PES)

POPIS

  • Ramenní díly a kapuce osazena lehkou textilií Pertex Endurance pro dosažení vyšší odolnosti.
  • Volnější tvarovaný límec osazen zvenčí odepínací kapucí.
  • Elasticky ukončené průramky.
  • Jedna náprsní kapsa, dvě spodní zipové kapsy.
  • Všechny zipy reverzní, ochranné garáže pro běžce.
  • Jednoruční stahovaní tvarovaného spodního okraje.
  • Vyrobeno v České republice
  • Kolekce zima 2016-17
  • Na zimu 2016-17 objednali: ALPSPORT Brno - HANIBAL Praha Korunní - HANIBAL Praha Senovážné - RIVEL SPORT Banská Bystrica - YETTI SPORT Pardubice
  • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

V modelu BONA jsem se rozhodla zkombinovat vysoce funkční materiály s elegantním střihem a módními trendy prvky. Vznikla tak skvěle padnoucí dámská vesta, v které vám bude jednak krásně teplo a zároveň budete vypadat opravdu atraktivně.

Jako hlavní materiál jsem zvolila jednu z nejlehčích textilií – Pertex Quantum, který jsem na ramenou a kapuci doplnila odolnějším Pertexem Endurance. Vesta tak bez problémů ochrání před nenadálým deštíkem, nebo před sněžením. Vesta je i s kapucí zateplená špičkovým izolačním materiálem PrimaLoft, který má vysoký tepelný odpor, je příjemně měkký a sbalitelný. Díky těmto materiálům je vesta opravdu velmi příjemná. Efektní prošití předního i zadního dílu vypadá opravdu dobře a je zajímavou alternativou k nerozšířenějšímu „buřtíkovému“ prošití běžných vest.

Vestu BONA můžete samozřejmě nosit jako vnější vrstvu. Ale díky odepínací kapuci ji však využijete také jako spodní vrstvu oblečení např. pod nepromokavou bundou (GUIDE LADY). Poslouží Vám tedy nejen jako stylová zimní vesta na každodenní nošení do města, ale současně také jako funkční izolační vesta pro vaše dobrodružství v přírodě. A je úplně jedno, jestli to bude při procházce, na kole či běžkách, nebo při výstupu na nějaký zimní kopec. Všude tam vám skvěle poslouží, jako už léta slouží mně.

Gabriela Trojanová

Chceš slevu?