made in eu

Izolační sukně, nově s vynikající izolací PrimaLoft® Gold Active, díky které je měkčí a příjemnější.Jednoduchý, avšak dobře propracovaný střih, nízká váha, měkkosta velmi dobrá sbalitelnost. Skvělá na většinu zimních aktivit, lyžování, outdoor, turistiku i pro běžné každodenní nošení.

Sukni jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série TOFANA LADY" nebo zobrazit všechny sukně.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 55661.37
Barva black/rose
Hmotnost 165 g (M)
Materiál Main: Pertex Quantum Air (100% PAD-Polyamide, DWR - acrylic coating) Insulation: PrimaLoft® Gold Active 133g/m2 (100% PES-Polyester) Support: Brushed fleece (86% PAD-Polyamide + 14% PUR-Polyurethane)
Střih lady (REGULAR FIT)

POPIS

  • Elastický pohodlný pas.
  • V bocích elastické klíny z teplé strečové textilie pro zvýšenou pohyblivost.
  • Efektně prošité logo v předním díle.
  • Kompresně lze sbalit do vnitřní kapsy (minimální objem a váha).
  • Na zimu 2019/20 objednali: ACTIVE SPORT Jaroměř - ADAM SPORT Ružomberok - ALPSPORT Brno - CK MATES Trutnov - FOR CAMPING Praha - HUDYsport a.s. - HOROR SPORT Opava - JUMP SPORT PLUS S.R.O. - OK SPORT Liberec - PRIME SPORT Šumperk - ROCKPOINT ROZDĚLENÍ PŘED ZÁVOZEM - SAGITA OUTDOOR Jičín - SB ŠPORT Bystrá - SUN SPORT Brno - TREFA SPORT Český Těšín - TULÁK OUTFIT Trenčín - YETTI SPORT Pardubice -
  • Kolekce ZIMA 2019/20
  • Vyrobeno v Evropě
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Sukni TOFANA jsem navrhnula na základě velkého úspěchu naší první izolační sukně BETTY. Protože je ale BETTY zaměřená spíše na náročnější horské dobrodružství, chtěla jsem našim zákaznicím nabídnout trochu jednodušší a vlastně civilnější variantu sukně, kterou bys mohla mít s sebou naprosto kdekoliv – v přírodě i ve městě.

I proto jsem sukně vybavila vnitřní kapsičkou, do které lze kompresně složit. Získáš tak malinký balíček, který se vejde do kabelky, tašky, či batůžku a je připraven tě zahřát, kdykoliv ti bude zima.

TOFANU tak použiješ jak v legínách, tak i přes džíny, díky vysoce elastickým bočním dílům ji oblečeš během chviličky. Efektní prošití předního dílu je už jen třešinkou na dortu. Sukně krásně sedne a lichotí jakékoliv ženě. Za mě je sukně TOFANA „must have“ letošní zimy!

Gabriela Trojanová

Chceš slevu?