made in eu

Sportovní zateplená sukně s vynikající izolací Primaloft® Gold Active pro zajištění vysokého tepelného komfortu.Anatomický střih, minimální váha, příjemná měkkost, splývavost a vynikající sbalitelnost.

1. Vyberte barvu

Sukni jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série BETTY LADY" nebo zobrazit všechny sukně.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 56295.37
Barva black/rose
Hmotnost 222 g (M)
Materiál Main: Pertex Quantum Air (100% PAD-Polyamide, DWR - acrylic coating) Insulation: PrimaLoft® Gold Active 133g/m2 (100% PES-Polyester)
Střih lady (REGULAR FIT)

POPIS

  • Elastický pas doplněn o regulaci přezkou.
  • Celorozepínací zip na boku; protilehlý bok s možností zipového rozšíření sukně pro lepší pohyblivostpři stoupaní.
  • Kompresně lze sbalit do vnitřní kapsy (minimální objem a váha).
  • Na zimu 2019/20 objednali: ADAM SPORT Ružomberok - ČESKÝ RÁJ OUTDOOR Mladá Boleslav - ROAD OUTDOOR Havlíčkův Brod
  • Kolekce ZIMA 2019/20
  • Vyrobeno v Evropě
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Izolační sukně BETTY jsem navrhla pro všechny dívky a ženy, které už někdy v životě prochladly na výletě do zimní přírody. Moje původní představa – tedy že tuhle teplou sukni využijí zejména lyžařky a skialpinistky – ale dostala na frak už při první sezóně, kdy byla sukně uvedena do prodeje. Naše zákaznice ji ihned začaly velmi často nosit kromě sportu i civilně do města, přes džíny nebo legíny. A vlastně se není co divit. Málokterá součást vašeho šatníku vám zajistí takový tepelný komfort na místech, které být v teple prostě potřebují.

Stará se o to špičková izolace PrimaLoft Silver, úžasně měkká, lehká a sbalitelná. Tu jsem „oblékla“ do skvělého materiálu Pertexu Quantum, což je v současnosti jedna z nejlehčích dostupných textilií. Pro sportovní využití jsem do střihu přidala boční celorozepínací zip, který vám umožní obléct si či sundat sukni např. v lyžácích. Na druhém boku je doplněný druhým zipem, který rozšíří spodní okraj sukně a dovolí vám zvedat nohy při chůzi do prudkého kopce či schodů. Sukně má jednoduchý pásek a také malou vnitřní kapsou, do které se dá jednoduše sbalit. Vznikne tak úhledný balíček, který můžete mít kdykoliv a kdekoliv s sebou.

Ať už budete čekat ve městě v mrazu na autobus, nebo pojedete na promrzlé lanové sedačce při lyžovačce s Alpách, nezapomeňte, že stačí opravdu málo – přetáhnout tuhle teplou sukýnku přes kalhoty a budete opět v pohodě. Stačí ji zkrátka jen vybalit z mini balíčku, který se vejde i do kabelky či městského batůžku, rozepnout, nasadit a je pohoda! Z vlastní zkušenosti vřele doporučuji.

Gabriela Trojanová

Chceš slevu?