made in eu

Sportovní zateplená sukně s vynikající izolací Primaloft® pro zajištění zvýšení tepelného komfortu. Anatomický střih, minimální váha, příjemná měkkost, splývavost a vynikající sbalitelnost.

1. Vyberte barvu

Sukni jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série BETTY" nebo zobrazit všechny sukně.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 53773.35
Barva black
Hmotnost 223 g (M)
Materiál Pertex Quantum Air 100% PAD-Polyamide (43 g/m2), DWR (PFOA free, ECO friendly) Insulation: PrimaLoft® Silver 100% PES-Polyester (133g/m2)
Střih lady (REGULAR FIT)

POPIS

  • Celorozepínací zip na boku; protilehlý bok s možností zipového rozšíření sukně
  • pro lepší pohyblivost při stoupaní.
  • Kompresně lze sbalit do vnitřní kapsy (minimální objem a váha).
  • Na zimu 2018/19 objednali: ALPIN SPORT Teplice - ALPSPORT Brno - ALPSPORT Ostrava - ALPSPORT Praha Vinohrady - FOR CAMPING Praha - HANIBAL Brno - HANIBAL Praha Korunní - HANIBAL Praha Senovážné - HUDYsport a.s. - JUMP SPORT Frýdek Místek - PRIME SPORT Šum
  • Kolekce ZIMA 2018/19
  • Vyrobeno v Evropě
  • Ekologicky zodpovědná výroba - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Izolační sukně BETTY jsem navrhla pro všechny dívky a ženy, které už někdy v životě prochladly na výletě do zimní přírody. Moje původní představa – tedy že tuhle teplou sukni využijí zejména lyžařky a skialpinistky – ale dostala na frak už při první sezóně, kdy byla sukně uvedena do prodeje. Naše zákaznice ji ihned začaly velmi často nosit kromě sportu i civilně do města, přes džíny nebo legíny. A vlastně se není co divit. Málokterá součást vašeho šatníku vám zajistí takový tepelný komfort na místech, které být v teple prostě potřebují.

Stará se o to špičková izolace PrimaLoft Silver, úžasně měkká, lehká a sbalitelná. Tu jsem „oblékla“ do skvělého materiálu Pertexu Quantum, což je v současnosti jedna z nejlehčích dostupných textilií. Pro sportovní využití jsem do střihu přidala boční celorozepínací zip, který vám umožní obléct si či sundat sukni např. v lyžácích. Na druhém boku je doplněný druhým zipem, který rozšíří spodní okraj sukně a dovolí vám zvedat nohy při chůzi do prudkého kopce či schodů. Sukně má jednoduchý pásek a také malou vnitřní kapsou, do které se dá jednoduše sbalit. Vznikne tak úhledný balíček, který můžete mít kdykoliv a kdekoliv s sebou.

Ať už budete čekat ve městě v mrazu na autobus, nebo pojedete na promrzlé lanové sedačce při lyžovačce s Alpách, nezapomeňte, že stačí opravdu málo – přetáhnout tuhle teplou sukýnku přes kalhoty a budete opět v pohodě. Stačí ji zkrátka jen vybalit z mini balíčku, který se vejde i do kabelky či městského batůžku, rozepnout, nasadit a je pohoda! Z vlastní zkušenosti vřele doporučuji.

Gabriela Trojanová

Chceš slevu?