made in eu

Extrémně lehká a velmi dobře sbalitelná záložní bunda. Příjemný elastický materiál. Jednoduchý pohodlný střih v kombinaci s funkčním materiálem a refl exními detaily – to vše tvoří důležitou univerzální ochrannou bundu. Díky vynikající větruodolnosti vám

Bundu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série TORNADO" nebo zobrazit všechny bundy.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 54693.31
Barva anthracite/blue
Hmotnost 160 g
Materiál Extrémně lehký materiál Made by Toyota Tsusho (Japan), 100% PAD (40 g/m2), double rip-stop, DWR (PFOA free, ECO Friendly)
Střih unisex

POPIS

  • Kapuce s dvojitou regulací jako součást límce, dostatečně velká i přes přilbu.
  • Praktická hrudní kapsa, celou bundu lze do ní sbalit.
  • Jednoruční stahování tvarovaného spodního okraje.
  • Anatomicky tvarované rukávy s jednoduchým ukončením do gumy, prodloužená délka a pružnost materiálu umožňuje přetáhnout rukávy a tím dobře chránit i dlaně.
  • Reflexní detaily a logo pro noční identifi kaci.
  • Zipy YKK
  • Vyrobeno v České republice
  • Kolekce léto 2016
  • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE FRIENDLY více zde
  • PATAGONIA TESTED – Markus Pucher, první zimní sólový výstup na Cerro Pollone (září 2016). Bunda TORNADO – „Největší překvapení! Měl jsem jí za obyčejnou větrovku, ale nakonec jsem v ní vlastně stanul na vrcholu Cerro Pollone!!!! Ultra lehká. Přitom strečový materiál, dobře se mi v ní i lezlo, velmi pohodlná, zvedání rukou atd., perfektní. Materiál i hodně vydrží, z hlediska oblečení fakt největší a nejpříjemnější překvapení expedice : ) Tenhle kousek se vám povedl!„ Expediční oblečení: DEVIL ALPINE bunda a DEVIL ALPINE kalhoty - (svrchní vrstva), bunda TORNADO - (lehká záložní větrovka), bunda AXIS - druhá vrstva, bunda BELAY - hlavní izolačka.

SLOVO DESIGNÉRA

Nedá mi to, ale musím se podělit o ohromně překvapující pocity z téhle věci - už víc než rok testuji bundu TORNADO.

V Directalpine jsme ji původně dělali pro japonský trh, kde je tento typ bund velmi žádaný a já už rozumím tomu proč. Japonci jsou prostě techno-nadšenci, jak na elektronické blbůstky, tak na hi-tech materiály ve všech oborech.

Nemůžu si ji vynachválit, hlavně díky materiálu. Strečový, přitom slušně odolný. Tahám jí jako celoroční záložku na kole, v zimě na běžkách a skialpech přes vlněné prádlo nebo slabý fleece, úplně stačí. V letních horách parádní záložní bunda, když je slušná předpověď a potřebuju jenom něco ultra lehkýho pro případ zatmění nebo nečekaného ochlazení. Lehká, v báglu nezabírá žádné místo, nacpu jí někam mezi lezecký krámy a vůbec o ní nevím až do chvíle kdy jí potřebuju.

Radek Nováček

Chceš slevu?