made in eu

Teplá izolační sportovní bunda s vynikající izolací Primaloft® sport 130 g. Používá vrchní membránový materiál, který výrazně zvyšuje odolnost bundy v nepřízni vých podmínkách. Anatomický střih, nízká váha, příjemná měkkost izolace, dobrá sbalitelnost tvo

Bundu jsme vyprodali

Můžete si vybrat z aktuální nabídky "série DENALI" nebo zobrazit všechny bundy.

TECHNICKÉ INFORMACE

Kód 54009.027
Barva orbit/purple
Hmotnost 626 g (L)
Materiál 2-layer 4way Tex® laminate: diamond rip-stop 10.000 mm H2O/10.000g/m2 / 24 hr., Primaloft® Sport 130 - 4WAYTEX jsou naše materiály se sendvičovou strukturou. Obvykle jde o softshelly s velmi dobrými parametry prodyšnosti a dostatečnou odolností proti větru nebo vodě. Oblečení z materiálu 4WAYTEX je ideální pro veškeré běžné outdoorové aktivity či každodenní nošení. Zabezpečuje komfort a pohodlí uživatele za každého počasí. / PrimaLoft® SPORT je známá mikrovlákenná izolace která zajišťuje výbornou ochranu proti chladu. Je přitom velmi lehká, nesmáčivá, velmi odolná proti vodě a dobře stlačitelná. Velmi snadná a nenáročná údržba i běžným šetrným praním. Izolační vlastnosti tkaniny PrimaLoft® SPORT uchovávají tělo v teple, suchu a pohodlí i za extrémních podmínek.

POPIS

 • Kapuce s centrálním stahováním jako součást vysokého ochranného límce, dobře zakrývající i část obličeje.
 • Horní sedlo a ramena bez prošívaní pro zvýšenou ochranu proti vodě.
 • Dvě dostatečně objemné hrudní kapsy, doplňková zipová kapsa na rukávu a vnitřní zipová náprsní kapsa.
 • Zipové vstupy kapes podkryté membránou.
 • Centrální zip se dvěma protisměrnými jezdci podkrytý ochrannou légou.
 • Všechny zipy reverzní s DWR úpravou (impregnace proti vodě), ochranné garáže pro jezdce
 • Anatomické rukávy zakončené elastickou manžetou.
 • Spodní tvarovaný okraj bundy s jednoručním stahováním.
 • Zipy YKK
 • Vyrobeno v České republice / v Evropě
 • Kolekce zima 2013-14
 • Na zimu 2013-14 objednali: Yettisport Pardubice
 • Ekologicky šetrný výrobek - NATURE FRIENDLY více zde

SLOVO DESIGNÉRA

Bunda DENALI vznikala souběžně s vývojem našich ostatních izolačních bund (například bundou BELAY), které spojují podobné vlastnosti. S tím, že DENALI je myšlena spíše jako vrchní hlavní bunda. Proto, aby DENALI jako vrchní bunda perfektně chránila před nepřízní počasí a zajistila ti co nejlepší ochranu, použili jsme na ní odolnou ripstovou tkaninou s membránou, která zabrání průniku vody (déšť, mokrý sníh).

Vnitřní patentované rouno Primaloft Sport (vyvinuto v USA) v současnosti představuje nejlepší alternativu k nejkvalitnějším péřovým náplním. V DENALI je rouno 130gr. Primaloft se může pochlubit většinami skvělých vlastností peří – měkkost, stlačitelnost, izolační vlastnosti. Zároveň ale nemá téměř žádnou z jeho negativních vlastností. Primaloft nenavlhne, rychle schne, lépe se udržuje a díky standardní údržbě (běžné praní) má i delší životnost. Kapuce s ochranou membránou má jedinou praktickou regulaci a zvýšený límcový díl pro dostatečnou obličeje. Ramena a horní část rukávů jsou bez přestřihů a sešití, takže do nich neproniká voda. Anatomicky tvarované rukávy mají příjemné elastické ukončení. Otvory obou hlavních předních kapes jsou záměrně umístěné výš tak, aby kapsy byly dobře dostupné i při použití bundy s batohem a zapnutým bederním pásem. Na paži je praktická doplňková zipová kapsa. Právě proto že je bunda myšlena jako svrchní, je spodní část úmyslně prodloužená, aby zabezpečovala dostatečnou tepelnou ochranu. Spodní okraj bundy je jednoduše regulovatelný. Pro transport lze DENALI jednoduše a prakticky sbalit do vlastní kapuce.

Bunda DENALI je opravdu výborná na zimu. Fakt si ji oblíbíš, protože je hned na první dojem výjimečně lehká, velmi pohodlná a zároveň funkční. V náročných podmínkách dokonale poslouží jako hlavní vrchní bunda. Pro zimní túry nebo vícedenní zimní lezení bude skvělá i v bivaku nebo při táboření. Nezklame ani při horském lyžování v období kdy je opravdu větší zima. A navíc ti vyhoví i jako hlavní bunda při každodenním nošení, prostě aby ti nebyla kosa.

Radek Nováček

Chceš slevu?