made in eu

VÝROBA

Naprostou většinu modelů oblečení značky DIRECTALPINE vyrábíme v několika šicích dílnách v tuzemsku. Každá z našich výrob se specializuje na určitý typ produktu, v jehož výrobě vyniká a na který má zvlášť vyškolené pracovníky.

DSCF4711_M_200.jpg  DSCF4720_M_200.jpg

Provádíme zde také kompletní záruční a pozáruční servis na veškeré outdoorové oblečení značky DIRECTALPINE. Díky dvojité kontrole jakosti na výstupu z dílny i expedičního skladu je zajištěna maximální kvalita oblečení DIRECTALPINE. Požadavků na opravy nebo reklamace je skutečně minimum a to nám umožňuje vyřizovat je rychle a k plné spokojenosti zákazníků.

DSCF4727_M_200.jpg  DSCF4731_M_200.jpg

Výroba v České republice, v těsné blízkosti sídla naší firmy, umožňuje velmi pružně reagovat na požadavky zákazníků, obratem došívat chybějící a vyprodané modely a celkově tak poskytovat maximálně kvalitní a rychlý servis jak firemním zákazníkům, tak koncovým uživatelům značky. Všichni outdooroví nadšenci, kteří naše oblečení používají, oceňují kvalitu a rychlost servisu, který k zakoupenému oblečení značky DIRECTALPINE poskytujeme. Také firemní zákazníci, kteří jsou často ještě náročnější ve svých požadavcích, se k nám rádi vracejí s dalšími požadavky na firemní oblečení, uniformy, oblečení do svých zaměstnaneckých benefitních programů či oblečení jako dárky pro VIP klientelu.

DSCF4733_M_200.jpg  DSCF4737_M_200.jpg


Vzhledem k neexistující účinné ochraně svého trhu a nedostatečnému uvědomění koncových spotřebitelů Česká republika dlouhodobě trpí recesí textilního a oděvního průmyslu. Většina nejmodernějších výrobních technologií z oblasti textilu je vyvíjena mimo kontinent. Proto je nutné část produkce alokovat do zahraničí. Našimi hlavními partnery jsou výhradně specializované, technologicky orientované firmy s vlastním vývojem na nejvyšší úrovni, zejména z Japonska, Koreje a Vietnamu, které v současnosti představují špičku v oboru. Disponují nejmodernějšími zařízeními, potřebnými pro ultrazvukové spojování, laserové tvarování střihových dílů, laminování textilií, welding atd.

trango_M_200.jpg  devil_M_200.jpg

guide_M_200.jpg

Jde o výrobu na velmi vysoké úrovni, zajišťující maximální kvalitu, rychlost a preciznost zpracování a v neposlední řadě také kvalitní pracovní prostředí a bezpečnost zaměstnancům. Samozřejmostí je stálá kontrola jakosti a inspekční dozory.

Vina factory_2_M_200.jpg

Díky zachování výroby převážné části modelů oblečení DIRECTALPINE v tuzemsku maximálně podporujeme místní region a místní pracovní sílu a zaměstnanost. Můžeme pružně reagovat na požadavky zákazníků, obchodních partnerů i firemní klientely. Zaručujeme rychlé a včasné vyřízení objednávek všech našich zákazníků, ať již na klasické outdoorové oblečení, nebo zvláštní objednávky uniforem, jednotného oblečení pro zaměstnance firem, dárky VIP klientům, produkty do benefitních programů. Naše divize zahraniční výroby na druhou stranu umožňuje využívat těch nejmodernějších dostupných technologií a nabízet našim příznivcům špičkové oblečení na evropské úrovni.