Martin Munzar

Lom v Německu   

Logistic Manager pro ČR a SR původem ze Dvora Králové nad Labem.

Co mě baví na práci v D.A.: kolektiv super lidí, kteří mají podobný pohled na svět, a možnost realizace vlastních nápadů.

Koníčky: v poslední době dost koníčky ustoupily mým dvěma dcerám, ale když si najdu čas, rád se věnuju SNB, MTB, lezení, in-line bruslím, potápění a PC hrám.

Nejvíce ceněný výkon: Škodou Favorit do Maroka a zpět

Oblíbená oblast: Jizerské hory, lesy kolem Miletína

Oblíbené roční období: jakékoliv bez dvou týdnů deště v kuse

Rád si počte: Nikdykde, Zaklínač, Kantos Hyperionu, sci-fi & fantasy všeobecně

V uších mu zní: rock, hard rock, metal, punk

Ideální víkend: sport + kultura + kamarádi + dobré jídlo a pití

Favorit z dílny Directalpine a proč:  Na sport asi nejčastěji kalhoty Cascade Light společně s bundou Tacul při každodenních jízdách na kole do práce. A samozřejmě rukavice Express Plus, bez nich ani ránu. K tomu super lehkou a odolnou bundu Guide, když se zkazí počasí. V zimě takřka nesundám nejlepší zimní bundu, co jsem kdy měl – Forakera, a na SNB jedině v Instalatérovi. ;-) Po městě nejraději v džínech Panther a košili Dawson.

Napájí se: piva z minipivovarů – ideálně IPA nebo APA, whisky, bylinkové čaje

Moudro na konec: „Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se tak stalo.“ Douglas Adams