Jan Jiří Drahota

  • Jan Jiří Drahota
  • Jan Jiří Drahota
  • Jan Jiří Drahota
  • Jan Jiří Drahota
 

Nejnovější člen obchodní sekce v D.A. Na pozici Marketing & PR. Narozen ve Varnsdorfu. To nejlepší mě potkalo v Liberci.

Ahoj ve skalách.

Koníčky: Sport všehodruhu - #1 je LEZENÍ, hudba, filmy, focení.

Nejvíce ceněný výkon: Vítězství v dvoukolovém přijímacím pohovoru do D.A. :-)

Oblíbená oblast: Sušky, Sněžník, Tisá, domov :-)

Oblíbené roční období: Mám rád všechny stejně.

Rád si počte: Cokoliv čtivého, např.: Egypťan Sinuhet

V uších mu zní: Všechno a pořád něco jiného. Nikoliv disco či techno.

Ideální víkend: Venku (hory, skály, voda, letní kino...).

Napájí se: Nejčastěji vodou (může být "řízlá" citrónem). Horké nápoje (kafe, čaj). Pivo.

Favorit z dílny Directalpine: Nedokážu si představit "život" bez bundy DRU, kterou používám denně. Na kole do práce neprofouknu, díky reflexním prvkům jsem vidět. Lehoučká, sbalitelná, odolná - což ocením zejména při lezení v horách - určitě můj největší oblíbenec. 

Do nepříznivého počasí beru TRANGO, u kterého mi vyhovuje poměrně "civilní" vzhled, takže ho krom do hor nosím i do města. Nepromoknu, neprofouknu - zkrátka jsem v pohodě. Má 2 dostatečně velké hrudní kapsy - praktická a funkční záležitost. 

Z kalhot nedám dopustit na KAISERY - lehoučké, odolné, pohodlné. Nedávno jsem si v Jizerkách rozsekl holeň - 3 stehy - na Kaiserech ani dírka. JOSHUA - těch mám hned několik - lezecké bavlněné kalhoty v super designu s bezchybným střihem. Nosím je na stěnu, sportovky, bouldry, ale třeba na slackline i do města. Na písek beru raději EDGE - jsou robustnější a odolnější než Joshuy a mají decentnější design - přece jen je ta pískařina tradiční záležitost. Když už je na lezení v kalhotách moc teplo, volím šortky BIG - pohodlné bavlněné lezecké šortky. 

Dalším kusem, bez kterého bych se neobešel jsou šortky TRIP - v létě jsem snad nenosil nic jiného. Úžasně lehoučký materiál + "revoluční" boční zipy, kterým jsem se nejdřív smál a teď už chápu, jak jsem byl hloupý a neznalý :-). Do horkých letních dnů jsem k Tripům volil košili RAY - opět ultralehká záležitost, navíc rychleschnoucí s ochranou proti škodlivému UV záření. 

No a nesmím zapomenout na tričko FLASH - to mám na sobě asi každý den - super příjemné triko s outdoorovými motivy a ve spoustu barvách. Sběratelský kousek :-)...už je máte všechny? Oceňuji na něm také materiál (bavlna s elastanem), díky čemuž je tričko fakt pohodlné a hrozně dlouho vydrží. Nesepere se. 

No a když chci být za "slušňáka", ale pořád za "sportovce" - volím košili DAWSON a džíny PANTHER.

Moudro na konec: "Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo." - Vlasta Burian -