made in eu

Archiv aktualit

 • Prodej na Slovensko

  Opět expedujeme objednávky z eshopu i na Slovensko, platba na dobírku v Eurech kurýrní službě. Při objednávce nad 3000 Kč (119 Eur) doprava na Slovensko zdarma.

 • Vítěz Editors Choice

  Bunda GUIDE - vítěz Editors Choice Award magazínu Alpin Freizeit: Zázrak s vynikajícím poměrem cena/výkon.
  ..."perfektně sednoucí střih".... "vynikající kombinace materiálu, perfektního zpracování a za velmi zajímavou cenu"

 • CHOOSE YOUR SUMMIT - SOUTĚŽ

  Grossglockner, Mont Blanc nebo Matterhorn! Na který z nich se chceš dostat? Na jeden z těch parádních kopců tě vezme profesionální horský vůdce Zdeněk Hák (člen DIRECTALPINE Test TEAMU).

 • CHCETE SE PODÍLET NA NOVÉM WEBU DIRECTALPINE?

  Připravujeme pro vás zbrusu NOVÝ web a pokud by jste měli chuť se zapojit? Vyhlašujeme soutěž o nejoriginálnější chybovou hlášku.

 • Editka Vopatová, Ondra Beneš a jejich letní Francie

  Jako každé léto jsme se opět vydali na lezecký zájezd. Letos jsme měli v plánu vyrazit do Alp na vícedélkové cesty. Já jsem vícedélku lezla jen jednou v životě a to v Arcu na stěnu Colodry a těšila jsem se, až si s Ondrou zalezeme někde v Ratikonu, Wendenu či v jiných oblastech ve Švýcarsku či Rakousku. Jenže počasí nám trochu změnilo plány.

 • Fotosoutěž LED, SNÍH A MRÁZ - Vyhodnocení

  Venku se teploměr snaží vyšlhat přes 30 °C a my jsme se probrali vašimi zimními fotkami, abychom mohli vyhlásit vítěze fotosoutěže LED, SNÍH A MRÁZ.

 • Novinky letní kolekce DIRECTALPINE prošly testem Světa Outdooru

  Redaktoři Světa Outdooru měli od jara k dispozici nové lehké záložní bundy z kolekce Directalpine - pánský THUNDER a dámský STORM. Koukněte, zhodnoť te a případně zakupte.

  V průběhu letošního léta již bylo dost příležitostí k vytažení nepromokavé záložní bundy a podle předpovědí rosniček se to k lepšímu měnit nemá. Čtěte více>>>

 • Veletrh OUTDOOR 2011 v obrazech

  Minulý týden jsme prezentovali letní kolekci na prestižním veletrhu OUTDOOR ve Friedrichshafenu. Měli jsme možnost setkat se s většinou našich zahraničních zákazníků.

 • LOPATTYHO MEMORIÁL aneb 2. ročník setkání milovníků suterénního chvatu

  ...rok se s rokem sešel a my se zas rozhodli uskutečnit opět jedinečnou akci v údolí Lužnice. Kdo byl loni na 1.OHHOŠ , jistě si cenil míru (dez)organizace, kterou jsme byli schopni vytvořit. Kdo nebyl, bude překvapen.....dost bylo keců....teď pěkně chlapsky, tvrdě na věc......7. a 8. května, pod Táborem v údolí Lužnice

 • Závody ČP v Jablonci již tento víkend

  Tento víkend bude Lezecká aréna v Jablonci hostit dva závody Českého poháru v lezení na obtížnost. V sobotu 7.5.2011 poměří síly dospělí a v neděli 8.5. pak mládež. Chceteli se zůčastnit a bojovat o hodnotné ceny od partnerů závodů, mezi kterými nechybí ani DIRECTALPINE - český výrobce outdoorového oblečení, můžete se registrovat zde. Držíme vám palce.