made in eu

Archiv aktualit

 • DIRECTALPINE vybavila Tatranskou HS

  logo-odznakthsdz.gifTatranská Horská služba (dobrovolný sbor) obléká od letošní zimní sezóny bundy Devil Alpine (hardshell) a Glider (softshell). Více o činnosti tohoto sboru najdete zde.  

 • Členové našeho týmu v České televizi

  ct4cislo3-50.gifČleny našeho teamu nepotkáte jen na horách, na skalách či v exotické cizině. Díky svým úspěchům si našli cestu i na obrazovky České televize (ČT4 Sport a ČT24).

 • MERHABA TURECKO

  01-uvod_M_47.jpgPo letním neúspěšném výstupu v Alpách se kluci z DŽC (Dolní Žleb Company - nebo-li Ondra Beneš a Tomáš Sobotka) vypravili v září do Turecka.

  I´cannot believe, Czech in Al dag! A dlouze a důležitě si mě, Ondru a Filipa prohlíží jeden pán někde, kde se cítíme trochu cizí. I’cannot believe, Czech in Al dag!

 • Nové texty tvůrců kolekce

  default.gifDo popisu zejména technických modelů z Mountain Top serie přibyl Komentář designera. Radek Nováček se v nich snaží vysvětlit funkčnost, myšlenku a použití daného modelu. Doufáme, že Vám tyto rady a vysvětlení pomohou s výběrem a zajistí tak maximální spokojenost s následným užíváním produktů ze zimní kolekce DIRECTALPINE.

 • Trango dominuje ve Velké Británii

  default.gifSoftshellová bunda TRANGO si vede za "kanálem" velmi dobře. V dalším nezávislém testu, Outdoor enthusiast magazínu, bylo TRANGO ohodnoceno jako nejlepší z testovaných modelů a označeno označeno typem Vydavatele. Originál časopisu si můžete  stáhnout zde.

 • Eiger v podání Ondry a Tomáše

  1 (1)_M_120.jpgPro letošní rok mělo lezecké duo Ondra Beneš a Tomáš Sobotka známé pod názvem: Dolní Žleb Company ve svém lezeckém itineráři, mimo jiné i položku Eiger. Jak mnozí jistě víte, pro lezení těžkých cest v horách potřebujete mít nejen natrénováno, ale i štěstí na počasí. První Ondra s Tomajdou splňují, ale to druhé moc nevyšlo....

 • DIRECTALPINE v testu Fall-Line

  V průběhu mezinárodního veletrhu Outdoor 08 v německém Friedrichshafenu, se nám dostal do ruky test outdoorového oblečení otištěný v prestižním anglickém časopisu Fall-Line.

 • Directalpine na topu Ameriky

  P1020287_M_45.jpg V průběhu června se náš test team rozhodl pokořit nejvyšší kopec v Americe a to svérazný Aljašský McKinley (Denali).

 • "Czech line" - T. Sobotka a O. Beneš v Číně

  dzc_china02_M_45.jpgT. Sobotka a O. Beneš (členové DIRECTALPINE teamu) se vydali za prvovýstupy do nejlidnatějšího státu světa Číny.

 • Directalpine nad Vekou čínskou zdí

  titulka_M_120.jpgV září proběhlo v Číně Místrovství světa v motorovém paraglidingu a značka DirectAlpine byla u toho. Česká reprezentace používá při létání naše oblečení. Vybrali jsme pro ně bundu Glider a kalhoty Eiger.